Gå til hovedindhold

Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrWiFi app-styringBadeværelser og vådrumEAN: 7040664100411

Adax NEO H WiFi 400W varmepanel med smart app-styring og 5 års garanti. Stænktæt (IP24) og godkendt til badeværelser. Mål: 56,5 x 33 cm. Læs mere

Pris fra 979 krtil 1.551,25 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 572,25 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 979 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/230V, hvid, 5 m²
979 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/230V, hvid, 5 m²
979 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn 400W (hvidt)
999 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax NEO WiFi, hj model, 400W - 230V
1.029 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/230V, hvid, 5 m²
1.029 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo H 04 Elvarmepanel med WiFi - 400 W / 230 V
1.037 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop
1.076 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/230V, hvid, 5 m²
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 400W 230V
1.101,96 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 400W 230V
1.101,96 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/230V, hvid, 5 m²
1.159 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmepanel neo h 04 kwt hvid 230v
1.186,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 400W 230V, 330x565 mm, Hvid
1.207 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Panel H04Kwt Wi-Fi 400W 230V Hv
1.551,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS979 kr979 krKøb
2LavprisVVS979 kr979 krKøb
3Komplett DK999 kr999 krKøb
4WATTOO.DK1.029 kr1.029 krKøb
5LavprisEl1.029 kr1.029 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.037 kr1.037 krKøb
7Elvvs.dk1.076 kr1.076 krKøb
8Greenline1.099 kr1.099 krKøb
9EL-GROSSISTEN1.101,96 kr1.101,96 krKøb
10EL-NETSALG1.101,96 kr1.101,96 krKøb
11BilligVVS DK1.159 kr1.159 krKøb
12MaintainIt1.186,25 kr1.186,25 krKøb
13Proshop DK1.207 kr1.207 krKøb
14vvsfittings.dk1.551,25 kr1.551,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax NEO H WiFi 400W varmepanel

Adax

Adax NEO H WiFi 400W varmepanel med smart app-styring og 5 års garanti. Stænktæt (IP24) og godkendt til badeværelser. Mål: 56,5 x 33 cm.

• varmepanel
• elradiator
• wifi radiator
• adax neo
• panelovn
• badradiator
• Badeværelser og vådrum
• WiFi app-styring

Beskrivelse

Adax NEO H WiFi 400W er en elegant og intelligent varmepanel, der kombinerer stilfuldt design med moderne WiFi-teknologi. Med indbygget WiFi kan du nemt styre temperaturen via Adax Wifi-appen på din smartphone, uanset hvor du er. Panelet er stænktæt (IP24) og godkendt til brug i badeværelser og vådrum, samtidig med at det er dobbeltisoleret (klasse 2) for maksimal sikkerhed. Med sin kompakte størrelse på 56,5 x 33 cm og effekt på 400W er den perfekt til mindre rum på op til 5 m². Panelet leveres med 5 års garanti og er kompatibel med Google Home og Amazon Alexa. Intelligent dag- og natregulering sikrer optimal energieffektivitet, så du sparer penge på varmeregningen. Installation er nem med medfølgende vægbeslag og 130 cm kabel med stikprop.

Specifikationer

mål:56,5 x 33 x 8,7 cm
areal:5 m²
farve:Hvid
vægt:4 kg
effekt:400W
garanti:5 år
frekvens:50 Hz
ip_klasse:IP24
spænding:230V
installation:Vægmontering
kabellængde:130 cm
isolationsklasse:Klasse 2
temperatur_interval:6-35°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er varmepanelet godkendt til badeværelser?

Ja, Adax NEO H har IP24-certificering og er stænktæt, hvilket gør den godkendt til brug i badeværelser og vådrum.

Kan jeg styre temperaturen via min smartphone?

Ja, med Adax WiFi-appen kan du nemt styre temperaturen, indstille tidsplaner og overvåge forbruget fra din smartphone.

Hvor stort et rum kan den opvarme?

Med 400W effekt kan den opvarme rum på op til ca. 5 m² effektivt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 934 kr.

Den nuværende pris på 979 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H04KWT med Wifi 230v 400w hvid, (HxB) 327x565mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026979 kr20 kr (2%)
7. apr. 2026999 kr400 kr (67%)
10. mar. 2026599 kr400 kr (40%)
6. mar. 2026999 kr23 kr (2%)
1. feb. 2026976 kr23 kr (2%)
7. jan. 2026999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret