Gå til hovedindhold

Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrWiFi app-styringSmart hjemmeopvarmningEAN: 7040664100435

Adax Neo H el-radiator med WiFi og app-styring. Intelligent opvarmning med 800W effekt, IP24 godkendt til bad og vådrum med 5 års garanti. Læs mere

Pris fra 1.118 krtil 1.677,5 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 559,5 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 790 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1118 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax NEO WiFi, hj model, 800W - 230V
1.118 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 800W 230V
1.157,3 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 800W 230V
1.157,3 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo H 08 Elvarmepanel med WiFi - 800 W / 230 V
1.161 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/230V, hvid, 10 m²
1.169 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop
1.197 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/230V, hvid, 10 m²
1.199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/230V, hvid, 10 m²
1.199 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmepanel neo h 08 kwt hvid 230v
1.245 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/230V, hvid, 10 m²
1.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 800W 230V, 330x750 mm, Hvid
1.311 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn 800W (hvidt)
1.333 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/230V, hvid, 10 m²
1.349 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Panel H08Kwt Wi-Fi 800W 230V Hv
1.677,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.118 kr1.118 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.157,3 kr1.157,3 krKøb
3EL-NETSALG1.157,3 kr1.157,3 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.161 kr1.161 krKøb
5LavprisEl1.169 kr1.169 krKøb
6Elvvs.dk1.197 kr1.197 krKøb
7CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
8LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
9MaintainIt1.245 kr1.245 krKøb
10Greenline1.299 kr1.299 krKøb
11Proshop DK1.311 kr1.311 krKøb
12Komplett DK1.333 kr1.333 krKøb
13BilligVVS DK1.349 kr1.349 krKøb
14vvsfittings.dk1.677,5 kr1.677,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax Neo H el-radiator med WiFi 800W 230V

Adax

Adax Neo H el-radiator med WiFi og app-styring. Intelligent opvarmning med 800W effekt, IP24 godkendt til bad og vådrum med 5 års garanti.

• wifi radiator
• smart radiator
• app-styret radiator
• elradiator wifi
• panelovn
• varmepanel
• elvarme
• bad radiator
• Smart hjemmeopvarmning
• WiFi app-styring

Beskrivelse

Adax Neo H el-radiator er en elegant og intelligent opvarmningsløsning med WiFi-teknologi. Med 800W effekt egner den sig perfekt til rum på ca. 10 m². Den smarte radiator kan styres via Adax WiFi-app, hvor du nemt justerer temperaturen og indstiller tidsplaner for at spare energi. IP24-godkendelsen gør den sikker til brug i bad og vådrum. Det stilrene skandinaviske design passer ind i ethvert moderne hjem. Radiatoren er dobbeltisoleret (klasse 2) og beskyttet mod overophedning. Kompatibel med Google Home, Amazon Alexa og Homey for smart home integration. 5 års garanti.

Specifikationer

farve:Hvid
vægt:5,1 kg
effekt:800W
garanti:5 år
frekvens:50 Hz
ip_klasse:IP24
materiale:Stål
spænding:230V
termostat:Digital med app-styring
mål_dybde:87 mm
mål_højde:327 mm
kabellængde:130 cm
mål_længde:750 mm
areal_dækning:10 m²
godkendt_vådrum:Ja
isolationsklasse:II
temperatur_interval:6-35°C
hulafstand_vægbeslag:302 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er radiatoren sikker til brug i badeværelser?

Ja, Adax Neo H har IP24-godkendelse og er specifikt designet til sikker brug i bad og vådrum.

Hvordan fungerer WiFi-styringen?

Du kan styre radiatoren via den gratis Adax WiFi-app på din smartphone, hvor du justerer temperatur og indstiller tidsplaner.

Hvor stor et rum kan den opvarme?

Med 800W effekt er den designet til rum på ca. 10 m², men dette kan variere afhængigt af isolering og loftshøjde.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.110 kr.

Den nuværende pris på 1.118 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Adax Varmepanel NEO H08KWT med Wifi 230v 800w hvid, (HxB) 327x750mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.118 kr39,3 kr (3%)
26. maj 20261.157,3 kr39,3 kr (4%)
23. maj 20261.118 kr39,3 kr (3%)
22. maj 20261.157,3 kr39,3 kr (4%)
8. maj 20261.118 kr43 kr (4%)
7. maj 20261.161 kr43 kr (4%)
30. apr. 20261.118 kr46 kr (4%)
29. apr. 20261.164 kr46 kr (4%)
7. apr. 20261.118 kr328 kr (42%)
10. mar. 2026790 kr328 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret