Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

ZyXEL CommunicationsBroer og routereEAN: 4718937650583
Pris fra 2.343 krtil 2.849 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 506 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.319 kr 27. maj

Sammenlign priser på ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2343 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Nebula FWA515 Trådløs router
2.343 kr
Til butik
Zyxel Nebula FWA515 Trådløs router billede

Produktinformation

Zyxel Nebula FWA515 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7, 5G Dual Band - 4G, 5G

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FWA515-EU0102F
EAN: 4718937650583
Varenr.: 1003587864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
2.403 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel Nebula FWA515 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7, 5G Dual Band - 4G, 5G
2.436 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Nebula FWA515 5G-router
2.690 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
5G router Zyxel FWA515 - Wi‑Fi 7 dual‑band, 2,5G LAN, hvid
-10%2.699 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
5G router Zyxel FWA515 - Wi‑Fi 7 dual‑band, 2,5G LAN, hvid
-10%2.719 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Fwa515 5g Wifi 7 Router
2.745 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel Nebula FWA515 Trådløs router
2.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.343 kr2.343 krKøb
2Proshop DK2.403 kr2.403 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.436 kr2.436 krKøb
4Komplett DK2.690 kr2.690 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
7Dustin DK2.745 kr2.831,25 krKøb
8Ultrashop2.849 kr2.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.319 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 2.850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.488 kr.

Den nuværende pris på 2.343 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for ZyXEL Nebula FWA515 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 7 - 4G 5G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.343 kr46 kr (2%)
29. maj 20262.389 kr70 kr (3%)
27. maj 20262.319 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.330 kr11 kr (0%)
25. maj 20262.341 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.352 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.363 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.374 kr11 kr (0%)
21. maj 20262.385 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.396 kr36 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret