Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D

ZyXEL CommunicationsBroer og routereEAN: 4718937638222
Pris fra 2.679 krtil 4.099,55 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.420,55 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2679 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D
2.679 kr
Til butik
Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D billede

Produktspecifikationer

Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 2
Artikel nr.: USGFLEX50H-EU0102F
EAN: 4718937638222
Varenr.: 21849703
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Usg Flex 50h + 1 Year Gold Security Pack
2.994 kr
Til butik
Zyxel Nebula Usg Flex 50h + 1 Year Gold Security Pack billede

Produktinformation

2 Gbps firewall-gennemløb sikrer apps uden at sænke trafikken Understøtter 20 VPN-tunneler til at forbinde fjernbrugere og filialkontorer 1-årig Gold Security Pack giver løbende trusselsopdateringer Fem gigabit LAN-porte og en frontmonteret USB-port giver enkel kabelforbindelse Rackmonterbart, kompakt kabinet og 8,9 W strømforbrug reducerer driftsomkostningerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Firewalls
Artikel nr.: USGFLEX50H-EU0102F
EAN: 4718937638222
Varenr.: 5020052876
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL USG Flex H Series 50H
2.998 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel USG Flex H Series 50H Firewall 5porte Ekstern
2.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel USG FLEX 50H firewall
3.495 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel USG Flex H Series 50H Firewall 5porte Ekstern
3.529 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Firewall USGFLEX50H NIS2-kompatibel
4.099,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.679 kr2.679 krKøb
2Dustin DK2.994 kr3.080,25 krKøb
3Proshop DK2.998 kr2.998 krKøb
4CompuMail DK2.999 kr2.999 krKøb
5Komplett DK3.495 kr3.495 krKøb
6Ultrashop3.529 kr3.529 krKøb
7EL-GROSSISTEN4.099,55 kr4.099,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D

PriceData har fulgt prisen på Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.679 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.930 kr.

Den nuværende pris på 2.679 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Zyxel USG Flex H Series 50H - Firewall - med 1 år Gold Security Pack - 5 porte - 1GbE - cloud-administreret - for Zyxel SFP-1000T, SFP10G-LR, SFP10G-SR, SFP-LX-10-D, SFP-SX-D de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.679 kr190 kr (7%)
26. maj 20262.869 kr87 kr (3%)
25. maj 20262.956 kr70 kr (2%)
22. maj 20263.026 kr11 kr (0%)
20. maj 20263.037 kr198 kr (7%)
19. maj 20262.839 kr53 kr (2%)
13. maj 20262.786 kr5 kr (0%)
12. maj 20262.781 kr236 kr (8%)
11. maj 20263.017 kr5 kr (0%)
6. maj 20263.022 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret