Gå til hovedindhold

ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License

ZyXELBroer og routereEAN: 4718937622436
Pris fra 4.599 krtil 6.294,39 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.695,39 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.520 kr 19. mar.

Sammenlign priser på ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4599 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel USG FLEX 100H Series, 8
4.599 kr
Til butik
Zyxel USG FLEX 100H Series, 8 billede

Produktinformation

Zyxel USG FLEX100 H Series 8 Oplev fremtidens netværkssikkerhed med Zyxel USG FLEX100 H Series 8, designet til virksomheder, der prioriterer både pålidelighed og fleksibilitet. Med varenummer USGFLEX100H-EU0102F tilbyder denne avancerede firewall en omfat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Firewalls
EAN: 4718937622436
Varenr.: 70817
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License
4.786 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel USG Flex H Series 100 - Firewall - med 1 års sikkerhedslicensservice - 8 porte - 1GbE
4.881 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel USG Flex H Series 100 Firewall 8porte Ekstern
5.197 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Usgflex100h Firewall (hardware) 3 Gbit/sek.
5.369 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel USGFLEX100H firewall
5.495 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Firewall Zyxel USG Flex 100H - hardware, 3 Gbit/s
5.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Firewall Zyxel USG Flex 100H - hardware, 3 Gbit/s
5.619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Firewall USGFLEX100H NIS2-kompatibel
6.294,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop4.599 kr4.599 krKøb
2Proshop DK4.786 kr4.786 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.881 kr4.881 krKøb
4CompuMail DK5.197 kr5.197 krKøb
5Dustin DK5.369 kr5.455,25 krKøb
6Komplett DK5.495 kr5.495 krKøb
7Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
8Vivas DK5.619 kr5.698 krKøb
9EL-GROSSISTEN6.294,39 kr6.294,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.520 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 4.786 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.315 kr.

Den nuværende pris på 4.599 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for ZyXEL USGFLEX100H (USGFLEX100H-EU0102F) USG FLEX 100H 3.0Gbps UTM Firewall Bundled with 1 Year Security License de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20264.599 kr187 kr (4%)
24. maj 20264.786 kr187 kr (4%)
19. maj 20264.599 kr32 kr (1%)
18. maj 20264.631 kr32 kr (1%)
13. maj 20264.599 kr32 kr (1%)
30. apr. 20264.631 kr46 kr (1%)
26. apr. 20264.585 kr11 kr (0%)
25. apr. 20264.574 kr14 kr (0%)
24. apr. 20264.588 kr2 kr (0%)
22. apr. 20264.590 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret