Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router

ZyXEL CommunicationsBroer og routereEAN: 4718937609208
Pris fra 819 krtil 1.330 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 511 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 749 kr 12. mar.

Sammenlign priser på ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router
819 kr
Til butik
ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router billede

Produktinformation

- router,, DSL-modem, 1GbE

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: VMG4005-B50A-EU01V1F
EAN: 4718937609208
Varenr.: 3103401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel VMG4005-B50A - Router - DSL-modem - GigE
839 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel VMG4005-B50A Router Kabling
866 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel VMG4005-B50A Router Kabling
919 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL VMG4005-B50A Router Kabling
1.330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK819 kr858 krKøb
2CS MEGASTORE DK839 kr878 krKøb
3CompuMail DK866 kr866 krKøb
4Ultrashop919 kr919 krKøb
5Teknikproffset DK1.330 kr1.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router i 181 dage. Laveste pris i perioden er 731 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 884 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 792 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for ZyXEL VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge - Router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026819 kr4 kr (0%)
29. maj 2026823 kr61 kr (7%)
1. maj 2026884 kr55 kr (7%)
30. apr. 2026829 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026828 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026829 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026830 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026829 kr7 kr (1%)
11. apr. 2026836 kr31 kr (4%)
8. apr. 2026805 kr42 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret