Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack

ZyXEL CommunicationsBroer og routereEAN: 4718937631230
Pris fra 1.568 krtil 2.895 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.327 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1568 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Nebula FWA510 5G NR Wifi Router Hvid
1.568 kr
Til butik
Zyxel  Nebula FWA510 5G NR Wifi Router Hvid billede

Produktinformation

Zyxel Nebula FWA510 - 5G Wifi Router - WiFi 6 - Micro Sim

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FWA-510-EU0102F
EAN: 4718937631230
Varenr.: 1001146060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack
1.568 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
5G WiFi router - Zyxel Nebula FWA510, WiFi 6, hvid
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
5G WiFi router - Zyxel Nebula FWA510, WiFi 6, hvid billede

Produktinformation

Zyxel Nebula FWA510 - 5G Wifi Router - WiFi 6 - Micro SimGenereltDataforbindelsesprotokol: Fast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11ac2.5 Gigabit EthernetIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)Dataoverførselshastighed: 3.6 GbpsEgenskaber: NAT-understøtningNAPT-understøttetSPIDoS attack beskyttelseMAC-adresse-filtreringVPN passthroughURL-filtreringIP-adresse filtreringfirmware kan opgraderesWMM supportACSWPSDHCP serverMultiple SSID supportport fremsendelseEnhedstype: Trådløs routerForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz/5 GHzKapacitet: Trådløse klienter: op til 64Krypterings algoritme: WPAWPA2WPA3WPA2-PersonalNetværks/overføselsprotokol: IPv4, IPv6Overensstemmelsesstandarder: RoHSWEEEHSFDirective 94/62/ECPakningstype: DesktopPræstation: Maksimum datahastighed (5 GHz): 24 Gbps | Maksimum datahastighed (24 GHz): 12 GbpsProtokol til fjernadministration: HTTP, HTTPSRoutingprotokol: RIP-1, RIP-2Servicepakker: 1 års Nebula Pro PackStatusindikatorer: StrømsignalstyrkeWPSSMSInternetWi-FiradioWi-Fi-vurde...

Produktspecifikationer

Kategori: Routere
Vægt: 1.73g
EAN: 4718937631230
Varenr.: 1830386
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel FWA510, 5G NR Indoor Router,
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
5G WiFi router - Zyxel Nebula FWA510, WiFi 6, hvid
-14%1.919 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Nebula 5G router FWA510
1.990 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL FWA510 5G/4G/LTE-modem og WiFi 6-router Dette
2.004 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Fwa510 5g Wifi 6 Router
2.225 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel FWA510 5G NR indendørs router med 1 års Nebula Pro FWA-510-EU0102F
2.498,01 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zyxel Nebula FWA510 5G Router
2.895 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.568 kr1.568 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.568 kr1.568 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Ultrashop1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Komplett DK1.990 kr1.990 krKøb
7Teknikproffset DK2.004 kr2.063 krKøb
8Dustin DK2.225 kr2.311,25 krKøb
9EL-GROSSISTEN2.498,01 kr2.498,01 krKøb
10COMTEK2.895 kr2.895 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.568 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 1.877 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.661 kr.

Den nuværende pris på 1.568 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Zyxel Nebula FWA510 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE Dual Band - 4G, 5G - med 1 års Nebula Pro Pack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.568 kr23 kr (1%)
20. maj 20261.591 kr23 kr (1%)
17. maj 20261.568 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.577 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.585 kr8 kr (1%)
21. apr. 20261.593 kr10 kr (1%)
20. apr. 20261.603 kr8 kr (0%)
18. apr. 20261.611 kr8 kr (0%)
17. apr. 20261.619 kr24 kr (2%)
16. apr. 20261.595 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret