Gå til hovedindhold

Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937649945
Pris fra 177 krtil 299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200 Series GS1200-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop
177 kr
Til butik
Zyxel GS1200 Series GS1200-8 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: GS1200-8V3-EU0101F
EAN: 4718937649945
Varenr.: 25155655
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1200-8v3 8-Port Web Managed Gigabit Switch
182 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1200 Series GS1200-8 Switch 8-porte Gigabit Ethernet
184 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå
219 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200-8V3-EU0101F switch
249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel GS1200-8V3 - administrerbar L2 Gigabit switch, 8 porte, desktop, grå
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel GS1200-8V3 - administrerbar L2 Gigabit switch, 8 porte, desktop, grå
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
2Proshop DK182 kr221 krKøb
3CompuMail DK184 kr184 krKøb
4Dustin DK219 kr305,25 krKøb
5Komplett DK249 kr249 krKøb
6Boligcenter DK279 kr279 krKøb
7Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå i 141 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Zyxel Gs1200-8v3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Desktop Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026177 kr1 kr (1%)
31. maj 2026178 kr4 kr (2%)
22. maj 2026182 kr37 kr (26%)
19. maj 2026145 kr5 kr (3%)
6. maj 2026150 kr10 kr (6%)
4. maj 2026160 kr3 kr (2%)
3. maj 2026163 kr22 kr (12%)
24. apr. 2026185 kr3 kr (2%)
13. apr. 2026182 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026184 kr31 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret