Gå til hovedindhold

Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937649815
Pris fra 351 krtil 509 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 272 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 351 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200v3 Series GS1200-5HPv3 - Switch - Administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (68 W)
351 kr
Til butik
Zyxel GS1200v3 Series GS1200-5HPv3 - Switch - Administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (68 W) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 4
Artikel nr.: GS1200-5HPV3-EU0101F
EAN: 4718937649815
Varenr.: 25136932
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1200-5HPV3 5-Port Web Managed Gigabit Switch
352 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1200v3 Series GS1200-5HPv3 Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE+
377 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel GS1200-5HP v3 - L2 managed Gigabit PoE switch, desktop, grå
489 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1200-5HPV3-EU0101F switch
490 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel GS1200-5HP v3 - L2 managed Gigabit PoE switch, desktop, grå
509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK351 kr390 krKøb
2Proshop DK352 kr391 krKøb
3CompuMail DK377 kr377 krKøb
4Dustin DK431 kr517,25 krKøb
5Boligcenter DK489 kr489 krKøb
6Komplett DK490 kr490 krKøb
7Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå i 142 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 351 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Zyxel Gs1200-5hpv3 Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Desktop Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026351 kr6,42 kr (2%)
2. jun. 2026344,58 kr54,58 kr (19%)
12. maj 2026290 kr62 kr (18%)
22. apr. 2026352 kr80 kr (29%)
16. apr. 2026272 kr80 kr (23%)
15. apr. 2026352 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026353 kr13 kr (4%)
3. apr. 2026340 kr11 kr (3%)
2. apr. 2026351 kr11 kr (3%)
15. mar. 2026340 kr21 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret