Gå til hovedindhold

Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB)

XiaomiElektronikEAN: 6941812743669
Pris fra 117 krtil 173 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 33Watt 2xUSB-C 1xUSB-A Beige
117 kr
Til butik
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 33Watt 2xUSB-C 1xUSB-A Beige billede

Produktinformation

Xiaomi Mi - Powerbank - 10000 mAh - 36Wh - 33 Watt - 3 A - 3 output-stikforbindelser (24 pin USB-C kabel, 24 pin USB-C, USB-A) - beige

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: 59602
EAN: 6941812743669
Varenr.: 1003294067
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB)
168 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 33Watt 2xUSB-C 1xUSB-A Beige
169 kr
Til butik
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 33Watt 2xUSB-C 1xUSB-A Beige billede

Produktinformation

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Integrated Cable Oplev den ideelle følgesvend til dine enheder med Xiaomi 33W Power Bank. Denne kraftfulde 10000mAh powerbank har et integreret kabel, der gør det nemt at oplade smartphones, tablets og andre enheder på farte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Powerbank
EAN: 6941812743669
Varenr.: 108626
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 33W (Integrated Cable) Powerbank - Beige - 10000 mAh
173 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK117 kr117 krKøb
2CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
3Ultrashop169 kr169 krKøb
4Proshop DK173 kr212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB)

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36.5 Wh - 33 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C, USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026117 kr27 kr (30%)
15. maj 202690 kr32 kr (26%)
13. maj 2026122 kr32 kr (36%)
12. maj 202690 kr32 kr (26%)
30. apr. 2026122 kr25 kr (17%)
24. apr. 2026147 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026144 kr60 kr (71%)
20. apr. 202684 kr1 kr (1%)
9. apr. 202683 kr39 kr (32%)
7. apr. 2026122 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret