Gå til hovedindhold

Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank

IntensoElektronikEAN: 4034303028405
Pris fra 119 krtil 179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Intenso XS10000 Powerbank - Hvid - 10000 mAh
119 kr
Til butik
Intenso XS10000 Powerbank - Hvid - 10000 mAh billede

Produktinformation

Powerbank, 10000 mAh, 3.1 A (USB, USB-C), hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Intenso
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 7313532
EAN: 4034303028405
Varenr.: 3072771
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Intenso Powerbank XS10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Hvid
124 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank
129 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank
129 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank
129 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Intenso Powerbank XS10000 Powerbank 10000mAh 1xUSB-A 1xUSB-C Hvid
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2CompuMail DK124 kr124 krKøb
3Outmore.dk129 kr129 krKøb
4MAXiPRO129 kr129 krKøb
5Bikepack.dk129 kr129 krKøb
6Batteri-salg.dk129 kr129 krKøb
7Ultrashop179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank

PriceData har fulgt prisen på Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank i 183 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Intenso Powerbank XS10000 10.000 mAh USB-A/USB-C inkl. USB-C kabel - Powerbank de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026119 kr9 kr (8%)
25. apr. 2026110 kr9 kr (8%)
24. apr. 2026119 kr10 kr (8%)
15. apr. 2026129 kr10 kr (8%)
13. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026119 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026118 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret