Gå til hovedindhold

Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink

BelkinElektronikEAN: 0745883896400
Pris fra 189 krtil 219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink
189 kr
Til butik
Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink billede

Produktspecifikationer

Kategori: Powerbanks
Farve: 1
Artikel nr.: BPB021HQPK
EAN: 0745883896400
Varenr.: 21863094
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin BoostCharge Powerbank 10000mAh 20Watt 1xUSB-C Pink
190 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Belkin BoostCharge powerbank 10.000 mAh 20 W med USB-C - Pink
-36%199 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Belkin BoostCharge powerbank 10.000 mAh 20 W med USB-C - Pink billede

Produktinformation

Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pinkGenereltBredde: 6.4 cmDesignet til: Mobiltelefon, tabletDybde: 9.9 cmFås i farverne: PinkHøjde: 2.3 cmProdukttype: PowerbankStrømenhedAntal inputstikforbindelser: 2Egenskaber: Oplader samtidigt op til 2 enhederLED-batteriindikatorgennemløbsopladningintegreret USB-C kabeloverspændingsbeskyttelsebeskyttelse mod overophedningkortslutningsbeskyttelseoverbelastningsbeskyttelsebrandresistentoverstrømsbeskyttelsForsynet spænding: DC 5 / 9 VHurtigopladningsteknologi: Fast ChargeInput-stik: 24 pin USB-CMax. elektrisk strøm: 3 AOutput-stikforbindelser: Total 2: 24 pin USB-CStrømforsyning: 20 WattBatteriKapacitet: 10000 mAhDiverseForsikringsværdi for udstyr: 2500 US-dollarMateriale: PlastikMedfølgende ledninger: USB-C kabel - 6.4 cmProduktgenbrugt indhold: 72 % - fremstillet af genbrugt post-forbruger-plastikProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Belkin
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.27g
EAN: 0745883896400
Varenr.: 2103907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 24 pin USB-C - 20 Watt Powerbank - 10000 mAh
204 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Belkin BoostCharge powerbank 10.000 mAh 20 W med USB-C - Pink
-33%219 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2CompuMail DK190 kr190 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Proshop DK204 kr243 krKøb
5Vivas DK219 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink

PriceData har fulgt prisen på Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink i 174 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 10000 mAh - 20 Watt - 3 A - Fast Charge - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026189 kr5 kr (3%)
27. maj 2026194 kr1 kr (1%)
24. maj 2026193 kr3 kr (2%)
23. maj 2026196 kr4 kr (2%)
16. maj 2026192 kr6 kr (3%)
14. maj 2026198 kr1 kr (1%)
13. maj 2026197 kr1 kr (1%)
7. maj 2026196 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026195 kr4 kr (2%)
24. apr. 2026199 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret