Gå til hovedindhold

Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh

AnkerElektronikEAN: 0194644130893
Pris fra 794 krtil 1.431 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 637 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 635 kr 27. maj

Sammenlign priser på Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 794 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh
794 kr
Til butik
Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: ANKER
Kategori: Powerbanks
Farve: 4
Artikel nr.: A1336011
EAN: 0194644130893
Varenr.: 20296546
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker Prime Powerbank 20000mAh 200Watt Sort
847 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker Prime Powerbank 20000mAh 200Watt Sort
889 kr
Til butik
Anker Prime Powerbank 20000mAh 200Watt Sort billede

Produktinformation

Anker Prime 200Watt Powerbank Oplev uovertruffen mobilitet med Anker Prime 200Watt Powerbank (Varenummer: 0194644130893). Denne kraftfulde powerbank er designet til at holde dine enheder opladet, uanset hvor du er. Med en imponerende kapacitet på 200...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Kategori: Powerbank
EAN: 0194644130893
Varenr.: 56701
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank ANKER Prime 20.000 mAh - sort
899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank ANKER Prime 20.000 mAh - sort
919 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker Prime 20K 200W Powerbank - Sort - 20000 mAh
1.069 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Anker Prime 200W Powerbank, 20000 mAh
1.431 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK794 kr833 krKøb
2CompuMail DK847 kr847 krKøb
3Ultrashop889 kr889 krKøb
4Boligcenter DK899 kr899 krKøb
5Vivas DK919 kr998 krKøb
6Proshop DK1.069 kr1.069 krKøb
7Teknikproffset DK1.431 kr1.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh i 184 dage. Laveste pris i perioden er 635 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.045 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 728 kr.

Den nuværende pris på 794 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Anker Prime - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 200 Watt - 20000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026794 kr56 kr (8%)
28. maj 2026738 kr103 kr (16%)
27. maj 2026635 kr6 kr (1%)
26. maj 2026641 kr7 kr (1%)
25. maj 2026648 kr1 kr (0%)
24. maj 2026649 kr6 kr (1%)
23. maj 2026643 kr6 kr (1%)
22. maj 2026649 kr145 kr (18%)
12. maj 2026794 kr37 kr (4%)
11. maj 2026831 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret