Gå til hovedindhold

Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort

AnkerElektronikEAN: 0194644288679
Pris fra 689 krtil 899 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 23. maj

Sammenlign priser på Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 689 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Anker Powerbank 165 W 25000 mAh med kabler
689 kr
Til butik
Anker Powerbank 165 W 25000 mAh med kabler billede

Produktinformation

To indbyggede USB-C-kabler og en samlet udgangseffekt på 165 W gør Anker Powerbank 165 W 25000 mAh med kabler til et fleksibelt valg, når du skal holde bærbar computer, smartphone, tablet og andre USB-enheder opladet. Powerbanken rummer 25000 mAh, så du har energi til flere opladninger af dine enheder. Med 165 W samlet udgangseffekt kan den levere strøm til både større og mindre enheder, så du slipper for at have flere opladere med. Flere porte. Flere enheder på én gang. Tre USB-C-porte og én USB-A-port betyder, at du kan tilslutte forskellige typer enheder med det kabel, du allerede bruger til daglig. Muligheden for at oplade op til fire enheder samtidigt gør det nemt at dele strømmen mellem bærbar computer, smartphone, tablet og andre USB-enheder. Indbyggede kabler, beskyttelse og overblik De to indbyggede USB-C-kabler sikrer, at du altid har kabler klar uden at skulle pakke ekstra til tasken. ActiveShield 2.0 beskytter mod overophedning under opladning, så både powerbank og tilsluttede enheder er bedre sikret. Det integrerede statusdisplay viser batteristatus i realtid, så du hurtigt kan se, hvor meget strøm der er tilbage. I pakken: Anker Powerbank 165 W 25000 mAh med kabler.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: A1695H11
EAN: 0194644288679
Varenr.: 88985
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker Powerbank 25K 165W med indbygget USB-C-kabel Powerbank - Sort - 25000 mAh
699 kr
Til butik
Anker Powerbank 25K 165W med indbygget USB-C-kabel Powerbank - Sort - 25000 mAh billede

Produktinformation

Tredobbelte 100W USB-C-porte til flere enheder Designet til multitaskere, med tre USB-C-porte, der hver leverer op til 100W, så du kan forsyne en MacBook og andre enheder samtidigt uden at miste opladningshastigheden. 25.000 mAh for langdistancekraft Tag afsted på længere ture med en enorm kapacitet på 25.000 mAh, der understøtter dine enheder gennem flere anvendelser, komplet med 100 W ultrahurtig genopladning, der forsyner powerbanken til 30% på kun 20 minutter. Dobbelte indbyggede kabler til brug på farten Udstyret med to USB-C-kabler, et, der kan forlænges op til 2,3 fod til over 20.000 tilbagetrækninger, og et andet på 0,98 fod, der fungerer som en holdbar bærerem, der kan tåle mere end 20.000 bøjninger. Oplad 4 enheder på én gang Løb aldrig tør for strøm, uanset om du oplader smartphones, tablets eller andre USB-aktiverede enheder. Tilslut op til fire på én gang takket være to USB-C-kabler, en USB-A-port og en USB-C-port. Hvad du får Anker Power Bank (25K, 165W, indbyggede og tilbagetrækkelige kabler), brugermanual.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: A1695H11
EAN: 0194644288679
Varenr.: 3338153
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Anker Powerbank With Built-in Usb-c Cable 165w 25000mah Sort
699 kr
Til butik
Anker Powerbank With Built-in Usb-c Cable 165w 25000mah Sort billede

Produktinformation

Kapacitet på 25000 mAh oplader telefoner flere gange og fylder bærbare pc'er op. Kombineret udgangseffekt på 165 W driver en bærbar pc og flere tilbehør på én gang. Indbygget USB-C-kabel og tydeligt display gør opladning og overvågning enklere. 100 W USB-C PD plus 33 W USB-A leverer hurtige opladninger til enheder. Fuld opladning på 2 t via USB-C og overophedningsbeskyttelse for øget sikkerhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Bærbare batterier
Artikel nr.: A1695H11
EAN: 0194644288679
Varenr.: 5020054104
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker Powerbank 25000mAh 165Watt Sort
700 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort
757 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Anker powerbank 25.000 mAh 165 W - sort
-11%809 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Anker powerbank 25.000 mAh 165 W - sort
-11%829 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker Powerbank 25000mAh 165Watt Sort
899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Anker Powerbank 25000 mAh med USB-C
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK689 kr689 krKøb
2Proshop DK699 kr738 krKøb
3Dustin DK699 kr785,25 krKøb
4CompuMail DK700 kr700 krKøb
5CS MEGASTORE DK757 kr796 krKøb
6Boligcenter DK809 kr809 krKøb
7Vivas DK829 kr898 krKøb
8Ultrashop899 kr899 krKøb
9Komplett DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort

PriceData har fulgt prisen på Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 480 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 647 kr.

Den nuværende pris på 689 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Anker - Powerbank - built-in and retractable cables - 165 Watt - 25000 mAh - output-stikforbindelser: 3 - space-sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026689 kr10 kr (1%)
26. maj 2026699 kr95 kr (16%)
25. maj 2026604 kr124 kr (26%)
23. maj 2026480 kr189 kr (28%)
22. maj 2026669 kr10 kr (2%)
21. maj 2026659 kr40 kr (6%)
8. maj 2026699 kr30 kr (4%)
7. maj 2026669 kr30 kr (4%)
6. maj 2026699 kr6 kr (1%)
2. maj 2026693 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret