Gå til hovedindhold

Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C)

XiaomiElektronikEAN: 6941812743614
Pris fra 262 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 120Watt 2xUSB-C Grå
262 kr
Til butik
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 120Watt 2xUSB-C Grå billede

Produktinformation

Xiaomi Mi - Powerbank - 10000 mAh - 36Wh - 90 Watt - 6 A - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C kabel, 24 pin USB-C) - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9361GL
EAN: 6941812743614
Varenr.: 1003327465
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 165W (Integrated Cable) Powerbank - Grå - 10000 mAh
282 kr
Til butik
Xiaomi 165W (Integrated Cable) Powerbank - Grå - 10000 mAh billede

Produktinformation

Xiaomi 165W Power Bank 10000mAh - Kraftfuld, kompakt og klar til alt Den nye Xiaomi 165W Power Bank 10000mAh forener høj ydeevne, alsidig tilslutning og et stilrent design - komplet med indbygget kabel. Med en imponerende samlet effekt på op til 165W og avancerede sikkerhedsfunktioner er denne powerbank det ideelle valg til både hverdagsbrug og rejser.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: BHR9361GL
EAN: 6941812743614
Varenr.: 3372737
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C)
283 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Mi Powerbank 10000mAh 120Watt 2xUSB-C Grå
369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank Xiaomi 165W 10 000 mAh med display
-7%399 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank Xiaomi 165W 10 000 mAh med display
-7%419 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2Proshop DK282 kr321 krKøb
3CS MEGASTORE DK283 kr322 krKøb
4Ultrashop369 kr369 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C)

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi - Powerbank - integreret kabel - 10000 mAh - 36 Wh - 165 Watt - 4.5 A - Fast Charge (USB-C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026262 kr17 kr (6%)
26. maj 2026279 kr1 kr (0%)
25. maj 2026280 kr1 kr (0%)
24. maj 2026279 kr1 kr (0%)
23. maj 2026280 kr4 kr (1%)
22. maj 2026284 kr5 kr (2%)
21. maj 2026289 kr6 kr (2%)
20. maj 2026283 kr3 kr (1%)
19. maj 2026280 kr7 kr (3%)
14. maj 2026273 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret