Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525150365
Pris fra 44 krtil 62,43 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18,43 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 30. maj

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
44 kr
Til butik
Wavin 50 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: PEH afløb
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1430104
EAN: 5708525150365
Varenr.: 3525631
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå
45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm
55 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm billede

Produktinformation

Wavin 50 mm grå afløbsrør - 500 mm Wavin Wafix afløbsrør anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Afløbsrørene er med Fix-lock tætningsringe, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50x500 mm
EAN: 5708525150365
Varenr.: 186022050
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 50X500Mm Rør M/Mf Grå
55,96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50x500mm rør m/mf grå
57,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, grå
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 mm afløbsrør PP grå med muffe, 500mm
62,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
2Proshop DK45 kr84 krKøb
3BilligVVS DK55 kr55 krKøb
4Billigelogvvs.dk55,96 kr55,96 krKøb
5MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
6CompletVVS59 kr59 krKøb
7EL-GROSSISTEN62,43 kr62,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå i 166 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202644 kr9 kr (26%)
30. maj 202635 kr3 kr (8%)
26. maj 202638 kr6 kr (14%)
24. maj 202644 kr6 kr (16%)
17. maj 202638 kr5,05 kr (12%)
16. maj 202643,05 kr5,05 kr (13%)
12. maj 202638 kr5,05 kr (12%)
11. maj 202643,05 kr5,05 kr (13%)
18. apr. 202638 kr1 kr (3%)
17. apr. 202639 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret