Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525150389
Pris fra 46 krtil 70,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 24,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå
46 kr
Til butik
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå billede

Produktinformation

Wafix PP afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1430107
EAN: 5708525150389
Varenr.: 2956098
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 1000 mm grå PP-afløbsrør med muffe
47 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 1000 mm
55 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 1000 mm billede

Produktinformation

Wavin 50 mm grå afløbsrør - 1000 mm Wavin Wafix afløbsrør anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Afløbsrørene er med Fix-lock tætningsringe, de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50x1000mm
EAN: 5708525150389
Varenr.: 186022100
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 50X1000Mm Rør M/Mf Grå
58,43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50x1000mm rør m/mf grå
60 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 1000 mm, plast, grå
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 mm afløbsrør PP grå med muffe, 1000mm
65,19 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 1000 mm grå PP-afløbsrør med muffe
70,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK46 kr85 krKøb
2CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
3BilligVVS DK55 kr55 krKøb
4Billigelogvvs.dk58,43 kr58,43 krKøb
5MaintainIt60 kr60 krKøb
6CompletVVS65 kr65 krKøb
7EL-GROSSISTEN65,19 kr65,19 krKøb
8VVS.dk70,75 kr70,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå i 166 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1000 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202646 kr9 kr (24%)
26. maj 202637 kr9 kr (20%)
24. maj 202646 kr9 kr (24%)
17. maj 202637 kr8,72 kr (19%)
16. maj 202645,72 kr8,72 kr (24%)
12. maj 202637 kr8,72 kr (19%)
11. maj 202645,72 kr8,72 kr (24%)
18. apr. 202637 kr1,75 kr (5%)
17. apr. 202638,75 kr1,75 kr (5%)
3. apr. 202637 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret