Gå til hovedindhold

Ibp Conex VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe

Ibp ConexSanitetEAN: 5050027091906
Pris fra 41,67 krtil 50 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,33 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 5. apr.

Sammenlign priser på VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.67 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vinkel 3/4-22 Mm M/Mf Kompres
41,67 kr
Til butik
Vinkel 3/4-22 Mm M/Mf Kompres billede

Produktinformation

Vinkel 3/4-22 mm kompres med muffe Søgetermer: 0204205290 - - 044023022 - 5050027091906

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: Plumbing
EAN: 5050027091906
Varenr.: 8015088288066
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBP CONEX Vinkel 3/4-22 mm kompres med muffe
42 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vinkel 3/4-22 mm m/mf kompres
43,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk41,67 kr41,67 krKøb
2CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
3MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
4Elvvs.dk50 kr50 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe

PriceData har fulgt prisen på VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe i 170 dage. Laveste pris i perioden er 40,97 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 41,67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for VSH kompressionsovergang vinkel 3/4´´ - 22 mm muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202641,67 kr
31. maj 202642 kr
20. maj 202641,67 kr
19. maj 202642 kr
26. apr. 202641,67 kr
14. apr. 202641,16 kr
13. apr. 202642 kr1 kr (2%)
5. apr. 202641 kr
21. mar. 202641,16 kr
22. feb. 202642 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret