Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957512
Pris fra 58 krtil 65,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
58 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957512
Varenr.: 2702612
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN TIGRIS M5 OVERGANG VINKEL 20X3/4 M/MF
59 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overg. Vinkel 20X3/4" M/Mf
60,5 kr
Til butik
Tigris M5 Overg. Vinkel 20X3/4" M/Mf billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 4026294957512
Varenr.: 8215142465858
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 overg. vinkel 20x3/4" m/mf
61,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
62,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overg. vinkel 20x3/4" med muffe
65,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk58 kr58 krKøb
2CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
3Billigelogvvs.dk60,5 kr60,5 krKøb
4MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
5vvsfittings.dk62,5 kr62,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN65,5 kr65,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 20 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202658 kr1 kr (2%)
24. maj 202659 kr1 kr (2%)
21. maj 202658 kr1 kr (2%)
8. maj 202657 kr1 kr (2%)
6. maj 202656 kr3 kr (5%)
5. maj 202659 kr3 kr (5%)
24. apr. 202656 kr2,04 kr (4%)
23. apr. 202658,04 kr2,04 kr (4%)
18. apr. 202656 kr1 kr (2%)
17. apr. 202657 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret