Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957482
Pris fra 41,04 krtil 45 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3,96 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 25. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.04 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overg. vinkel 16x1/2" med muffe
41,04 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 overg. vinkel 16x1/2" med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294957482
Varenr.: 15842990588239
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 90 grader overgangsvinkel 16 mm x 1/2 muffe
41,19 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
42 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris M5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i DZR messing.De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957482
Varenr.: 2702458
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgangsvinkel, 16 mm, 1/2", med muffe
43 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overg. Vinkel 16X1/2" M/Mf
43,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 overg. vinkel 16x1/2" muffe
43,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN41,04 kr41,04 krKøb
2CS MEGASTORE DK41,19 kr80,19 krKøb
3Elvvs.dk42 kr42 krKøb
4WATTOO.DK43 kr43 krKøb
5Billigelogvvs.dk43,49 kr43,49 krKøb
6MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
7vvsfittings.dk45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 41,04 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med muffe 16 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202641,04 kr2,04 kr (5%)
25. maj 202639 kr2,04 kr (5%)
24. maj 202641,04 kr2,04 kr (5%)
23. maj 202639 kr1 kr (3%)
22. maj 202640 kr1 kr (2%)
21. maj 202641 kr1 kr (3%)
20. maj 202640 kr1,19 kr (3%)
19. maj 202641,19 kr
15. maj 202641 kr2 kr (5%)
13. maj 202639 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret