Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957444
Pris fra 70,46 krtil 80 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 9,54 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69,63 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70.46 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TIGRIS M5 OVERG. VINKEL 25X3/4" M/NP
70,46 kr
Til butik
TIGRIS M5 OVERG. VINKEL 25X3/4" M/NP billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294957444
Varenr.: 15914439639375
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgangsvinkel, 25 mm, 3/4", med nippel
74 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
74 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957444
Varenr.: 2702522
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overg. Vinkel 25X3/4" M/Np
77,17 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 overg. vinkel 25x3/4" nippel
77,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 90 grader overgangsvinkel 25 mm x 3/4 nippel
79 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN70,46 kr70,46 krKøb
2WATTOO.DK74 kr74 krKøb
3Elvvs.dk74 kr74 krKøb
4Billigelogvvs.dk77,17 kr77,17 krKøb
5MaintainIt77,5 kr77,5 krKøb
6CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
7vvsfittings.dk80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 69,63 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 70,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202670,46 kr2,54 kr (3%)
23. maj 202673 kr2,54 kr (4%)
10. maj 202670,46 kr2,08 kr (3%)
9. maj 202672,54 kr2,91 kr (4%)
7. maj 202669,63 kr1,37 kr (2%)
6. maj 202671 kr1,37 kr (2%)
23. apr. 202669,63 kr1,37 kr (2%)
22. apr. 202671 kr1,37 kr (2%)
19. apr. 202669,63 kr1,37 kr (2%)
18. apr. 202671 kr1,37 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret