Gå til hovedindhold

Nordisk Wavin Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

Nordisk WavinSanitetEAN: 4026294957468
Pris fra 107,95 krtil 141,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33,3 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overg. vinkel 32x1" med nippel
107,95 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 overg. vinkel 32x1" med nippel billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294957468
Varenr.: 15843084435791
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 ovg.vnkl.32x1 - M/nippel
116 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
133 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris M5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i DZR messing.De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957468
Varenr.: 2702503
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
141,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN107,95 kr107,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
3Elvvs.dk133 kr133 krKøb
4vvsfittings.dk141,25 kr141,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 107,95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 141,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 107,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 32 mm x 1''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026107,95 kr17,05 kr (14%)
6. maj 2026125 kr16,25 kr (12%)
5. maj 2026141,25 kr16,25 kr (13%)
13. apr. 2026125 kr2 kr (2%)
16. mar. 2026123 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026125 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026126 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026127 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026128 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret