Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957420
Pris fra 43 krtil 48,29 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 5,29 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 90 grader overgangsvinkel 20 mm x 1/2 nippel
43 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 90 grader overgangsvinkel 20 mm x 1/2 nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+4066003
EAN: 4026294957420
Varenr.: 8616200
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
43 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957420
Varenr.: 2702489
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgangsvinkel, 20 mm, 1/2", med nippel
44,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overg. Vinkel 20X1/2" M/Np
44,58 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 overg. vinkel 20x1/2" nippel
45 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
46,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overg. vinkel 20x1/2" med nippel
48,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
2Elvvs.dk43 kr43 krKøb
3WATTOO.DK44,25 kr44,25 krKøb
4Billigelogvvs.dk44,58 kr44,58 krKøb
5MaintainIt45 kr45 krKøb
6vvsfittings.dk46,25 kr46,25 krKøb
7EL-GROSSISTEN48,29 kr48,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 46,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Wavin Tigris M5 vinkel med nippel 20 mm x 1/2''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202643 kr1 kr (2%)
8. maj 202642 kr1 kr (2%)
6. maj 202641 kr2 kr (5%)
5. maj 202643 kr2 kr (5%)
24. apr. 202641 kr1,77 kr (4%)
23. apr. 202642,77 kr1,77 kr (4%)
18. apr. 202641 kr1 kr (2%)
17. apr. 202642 kr1 kr (2%)
8. apr. 202641 kr1 kr (2%)
7. apr. 202642 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret