Gå til hovedindhold

IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel

Ibp ConexSanitetEAN: 5050027091302
Pris fra 38,75 krtil 52 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 13,25 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 5. apr.

Sammenlign priser på IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vinkel 3/4-18 mm m/np kompres
38,75 kr
Til butik
Vinkel 3/4-18 mm m/np kompres billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5050027091302
Varenr.: 0204205203
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vinkel 3/4-18 Mm M/Np Kompres
44,1 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel
47 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kompressionsvinkel, 18 mm - 3/4", Conex
52 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kompressions vinkel 18 mm x 3/4" nippel
52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
2Billigelogvvs.dk44,1 kr44,1 krKøb
3CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
4WATTOO.DK52 kr52 krKøb
5Elvvs.dk52 kr52 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel

PriceData har fulgt prisen på IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel i 170 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 38,75 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for IBP CONEX Vinkel 3/4-18 mm kompres med nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202638,75 kr4,25 kr (10%)
18. apr. 202643 kr5,73 kr (15%)
14. apr. 202637,27 kr1,48 kr (4%)
13. apr. 202638,75 kr1,75 kr (5%)
5. apr. 202637 kr
21. mar. 202637,27 kr
27. feb. 202638 kr
18. feb. 202638,75 kr2,25 kr (5%)
17. feb. 202641 kr2,25 kr (6%)
10. feb. 202638,75 kr3,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret