Gå til hovedindhold

Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm

VikingRedskaberEAN: 5701604710924
Pris fra 100,22 krtil 144 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 43,78 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100.22 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hulsav Viking Bi-metal 92mm
-59%100,22 kr
Før 243,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hulsav Viking Bi-metal 92mm billede

Produktinformation

Denne innovative hulsav er særligt konstrueret til at håndtere de mest udfordrende opgaver i industrielle miljøer. Med en imponerende diameter på 92 mm (3 5/8 tommer) og en skæredybde på 38 mm, er denne hulsav en uundværlig ressource for både professionel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viking
Kategori: Hulsave
EAN: 5701604710924
Varenr.: 1983
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viking hulsav bimetal, Ø92 mm
119 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viking hulsav 92mm Bi Metal - leveres uden holder
135 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HULSAV 92 MM BI METAL
140,55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm
144 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk100,22 kr100,22 krKøb
2Greenline119 kr119 krKøb
3Elvvs.dk135 kr135 krKøb
4EL-GROSSISTEN140,55 kr140,55 krKøb
5CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm

PriceData har fulgt prisen på Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 100,22 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 92 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026100,22 kr11,78 kr (11%)
22. maj 2026112 kr11,78 kr (12%)
15. maj 2026100,22 kr11,78 kr (11%)
14. maj 2026112 kr11,78 kr (12%)
2. maj 2026100,22 kr8,78 kr (8%)
1. maj 2026109 kr8,78 kr (9%)
18. apr. 2026100,22 kr8,78 kr (8%)
17. apr. 2026109 kr8,78 kr (9%)
27. mar. 2026100,22 kr8,78 kr (8%)
26. mar. 2026109 kr8,78 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret