Gå til hovedindhold

Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm

VikingRedskaberEAN: 5701604711020
Pris fra 129,08 krtil 182 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52,92 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.08 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hulsav Viking Bi-metal 102mm
-59%129,08 kr
Før 313,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hulsav Viking Bi-metal 102mm billede

Produktinformation

Denne hulsav er nøje udformet til at levere exceptionel ydeevne og langvarig holdbarhed, særligt i krævende industrielle anvendelser. Med en imponerende diameter på 102 mm (4 tommer) og en skæredybde på 38 mm, er hulsaven perfekt egnet til at udføre nøjag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viking
Kategori: Hulsave
EAN: 5701604711020
Varenr.: 1987
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viking hulsav bimetal, Ø102 mm
149 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viking hulsav 102mm Bi Metal - leveres uden holder
173 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HULSAV 102 MM BI METAL
178,78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk129,08 kr129,08 krKøb
2Greenline149 kr149 krKøb
3Elvvs.dk173 kr173 krKøb
4EL-GROSSISTEN178,78 kr178,78 krKøb
5CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm

PriceData har fulgt prisen på Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 129,08 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8% cobolt, bimetal, uden holder, 102 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026129,08 kr19,92 kr (13%)
30. maj 2026149 kr19,92 kr (15%)
23. maj 2026129,08 kr14,92 kr (10%)
22. maj 2026144 kr14,92 kr (12%)
15. maj 2026129,08 kr14,92 kr (10%)
14. maj 2026144 kr14,92 kr (12%)
2. maj 2026129,08 kr11,92 kr (8%)
1. maj 2026141 kr11,92 kr (9%)
18. apr. 2026129,08 kr11,92 kr (8%)
17. apr. 2026141 kr11,92 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret