Gå til hovedindhold

Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm

VikingRedskaberEAN: 5701604710740
Pris fra 82,91 krtil 133 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50,09 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.91 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HULSAV 74 MM BI METAL
82,91 kr
Til butik
HULSAV 74 MM BI METAL billede

Produktinformation

VIKING hulsave er konstrueret til hårdt arbejde under alt industrielt brug. Bi-metal hulsave med 8% kobolt har tænder i high speed stål, påsvejst en sej og holdbar ryg. Skæredybde 38mm

Produktspecifikationer

Mærke: VIKING
EAN: 5701604710740
Varenr.: 15843497574735
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, 74 mm
84,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hulsav Viking Bi-metal 74mm
-59%92,55 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hulsav Viking Bi-metal 74mm billede

Produktinformation

Denne hulsav, konstrueret til intensivt industribrug, er en essentiel værktøjskomponent for både professionelle håndværkere og dedikerede DIY-entusiaster. Dette værktøj er særligt designet til at skære gennem en bred vifte af materialer med både præcision...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viking
Kategori: Hulsave
EAN: 5701604710740
Varenr.: 1975
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viking hulsav bimetal, Ø74 mm
93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viking hulsav 74mm Bi Metal - leveres uden holder
124 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm
133 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN82,91 kr82,91 krKøb
2WATTOO.DK84,5 kr84,5 krKøb
3Globaltools.dk92,55 kr92,55 krKøb
4Greenline93 kr93 krKøb
5Elvvs.dk124 kr124 krKøb
6CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm

PriceData har fulgt prisen på Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 82,91 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 74 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202682,91 kr1,59 kr (2%)
23. maj 202684,5 kr1,59 kr (2%)
7. maj 202682,91 kr1,59 kr (2%)
6. maj 202684,5 kr1,59 kr (2%)
23. apr. 202682,91 kr1,59 kr (2%)
22. apr. 202684,5 kr1,59 kr (2%)
19. apr. 202682,91 kr1,59 kr (2%)
18. apr. 202684,5 kr1,59 kr (2%)
15. apr. 202682,91 kr1,59 kr (2%)
14. apr. 202684,5 kr1,59 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret