Gå til hovedindhold

Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm

VikingRedskaberEAN: 5701604710658
Pris fra 99 krtil 124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87,59 kr 23. maj

Sammenlign priser på Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viking hulsav bimetal, Ø65 mm
99 kr
Til butik
Viking hulsav bimetal, Ø65 mm billede

Produktinformation

Hulsav i bimetal fra Viking Reservedel til Viking sættetLeveres uden holder og centerbor Holderen kan du finde under relaterede varer.

Produktspecifikationer

Mærke: Viking
Kategori: El- & Akku værktøj
Størrelse: 65 mm
EAN: 5701604710658
Varenr.: 881427565
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viking hulsav 65mm Bi Metal - leveres uden holder
118 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HULSAV 65 MM BI METAL
121,69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline99 kr99 krKøb
2Elvvs.dk118 kr118 krKøb
3EL-GROSSISTEN121,69 kr121,69 krKøb
4CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm

PriceData har fulgt prisen på Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Viking hulsav, HSS, 8 % cobolt, bimetal, uden holder, 65 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202699 kr11,41 kr (13%)
23. maj 202687,59 kr10,41 kr (11%)
22. maj 202698 kr10,41 kr (12%)
15. maj 202687,59 kr10,41 kr (11%)
14. maj 202698 kr10,41 kr (12%)
2. maj 202687,59 kr8,41 kr (9%)
1. maj 202696 kr8,41 kr (10%)
18. apr. 202687,59 kr8,41 kr (9%)
17. apr. 202696 kr8,41 kr (10%)
27. mar. 202687,59 kr8,41 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret