Gå til hovedindhold

Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4"

ViegaSanitetEAN: 4015211294519
Pris fra 88 krtil 380 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 26. maj

Sammenlign priser på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4" og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress overgang ¾x18mm af rødgods muffe/muffe, SC-contur
88 kr
Til butik
VIEGA Sanpress overgang ¾x18mm af rødgods muffe/muffe, SC-contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 294519
EAN: 4015211294519
Varenr.: 3343396
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang 18 x 3/4" muffe/muffe rødgods
88 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4"
89 kr
Til butik
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Viega Sanpress overgang med muffe/muffe 18 mm x 3/4" Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser, koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslut

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 18mm x 3/4in
EAN: 4015211294519
Varenr.: 035566232
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4"
90 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4"
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS OVERGANG MF/MF 18X3/4
96,13 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Overgang Mf/Mf 18X3/4
102,23 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress overgang mf/mf 18x3/4
106,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress overgangsmuffe 18 mm x 3/4''
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3BilligVVS DK89 kr89 krKøb
4LavprisVVS90 kr90 krKøb
5CompletVVS95 kr95 krKøb
6EL-GROSSISTEN96,13 kr96,13 krKøb
7Billigelogvvs.dk102,23 kr102,23 krKøb
8MaintainIt106,25 kr106,25 krKøb
9vvsfittings.dk380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4" i 165 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 18 mm x 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202688 kr1 kr (1%)
26. maj 202687 kr1 kr (1%)
25. maj 202688 kr1 kr (1%)
23. maj 202687 kr1 kr (1%)
18. maj 202688 kr1 kr (1%)
17. maj 202687 kr1 kr (1%)
16. maj 202688 kr1 kr (1%)
14. maj 202687 kr1 kr (1%)
9. maj 202688 kr1 kr (1%)
6. maj 202687 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret