Gå til hovedindhold

Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4"

ViegaSanitetEAN: 4015211283230
Pris fra 37 krtil 162,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 125,5 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4" og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress overgang ¾x18mm af rødgods muffe/nippel, SC-contur
37 kr
Til butik
VIEGA Sanpress overgang ¾x18mm af rødgods muffe/nippel, SC-contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 283230
EAN: 4015211283230
Varenr.: 3343328
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang 18 x 3/4" muffe/nippel rødgods
37 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4"
39 kr
Til butik
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Viega Sanipress overgang 18 mm x 3/4" Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser, koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, R-gevind

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 18mm x 3/4in
EAN: 4015211283230
Varenr.: 035565232
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress overgangsnippel 18 mm x 3/4´´
39 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4"
40 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress overgang mf/np 18x3/4
41,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
G3 Sanpress, 18 mm x " overgangsstykke, presmuffe/nippel (R) - Viega
41,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS OVERGANG MF/NP 18X3/4
44,71 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4"
55 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress overgangsnippel 18 mm x 3/4''
162,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
2Proshop DK37 kr76 krKøb
3LavprisVVS39 kr39 krKøb
4Elvvs.dk39 kr39 krKøb
5CompletVVS40 kr40 krKøb
6MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
7WATTOO.DK41,75 kr41,75 krKøb
8EL-GROSSISTEN44,71 kr44,71 krKøb
9BilligVVS DK55 kr55 krKøb
10vvsfittings.dk162,5 kr162,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4" i 148 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 37 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 18 mm x 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202637 kr1 kr (3%)
7. jan. 202636 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret