Gå til hovedindhold

Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4"

ViegaSanitetEAN: 4015211110352
Pris fra 199 krtil 857,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 658,5 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4" og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress overgang 1¼x35mm af rødgods muffe/nippel, SC-contur
199 kr
Til butik
VIEGA Sanpress overgang 1¼x35mm af rødgods muffe/nippel, SC-contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 110352
EAN: 4015211110352
Varenr.: 3343133
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang 35 x 1 1/4" muffe/nippel rødgods
200 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4"
200 kr
Til butik
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4" billede

Produktinformation

Viega Sanipress overgang 35 mm x 1 1/4"" Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser, koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, R-

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35 mm x 1 1/4"
EAN: 4015211110352
Varenr.: 035565035
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4"
206 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress overgangsnippel 35 mm x 1.1/4´´
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS OVERGANG MF/NP 35X1 1/4
218,69 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4"
219 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress overgang mf/np 35x1 1/4
238,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress overgangsnippel 35 mm x 1.1/4''
857,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb
2Proshop DK200 kr239 krKøb
3LavprisVVS200 kr200 krKøb
4BilligVVS DK206 kr206 krKøb
5Elvvs.dk209 kr209 krKøb
6EL-GROSSISTEN218,69 kr218,69 krKøb
7CompletVVS219 kr219 krKøb
8MaintainIt238,75 kr238,75 krKøb
9vvsfittings.dk857,5 kr857,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4"

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4" i 166 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 35 mm x 1 1/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026199 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026203 kr3 kr (2%)
14. feb. 2026200 kr5 kr (2%)
7. feb. 2026205 kr3 kr (1%)
7. jan. 2026202 kr6 kr (3%)
2. jan. 2026196 kr4 kr (2%)
1. jan. 2026192 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025196 kr4 kr (2%)
21. dec. 2025192 kr2 kr (1%)
20. dec. 2025190 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret