Gå til hovedindhold

G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega

ViegaSanitetEAN: 4015211298067
Pris fra 47 krtil 65 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22 mm x 1/2 Overgang Sanpress muffe/muffe
47 kr
Til butik
22 mm x 1/2 Overgang Sanpress muffe/muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 298067
EAN: 4015211298067
Varenr.: 3343411
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 1/2"
47 kr
Til butik
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 1/2" billede

Produktinformation

Viega Sanipress overgang med muffe/muffe 22 mm x 1/2" Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser, koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslu

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 22mm x 1/2in
EAN: 4015211298067
Varenr.: 035566263
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang 22 x 1/2" muffe/muffe rødgods, 298067
50 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Overgang Mf/Mf 22X1/2
52,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress overgang mf/mf 22x1/2
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm x 1/2" Overgang Sanpress muffe/muffe
58,9 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 1/2"
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 1/2"
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
2LavprisVVS47 kr47 krKøb
3Proshop DK50 kr89 krKøb
4Billigelogvvs.dk52,8 kr52,8 krKøb
5MaintainIt55 kr55 krKøb
6EL-GROSSISTEN58,9 kr58,9 krKøb
7WATTOO.DK65 kr65 krKøb
8BilligVVS DK65 kr65 krKøb
9CompletVVS65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega

PriceData har fulgt prisen på G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega i 147 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for G3 Sanpress, 22 mm x " overgangsstykke, presmuffe/muffe (Rp) - Viega de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202647 kr1 kr (2%)
7. jan. 202646 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret