Gå til hovedindhold

Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4"

ViegaSanitetEAN: 4015211108465
Pris fra 55 krtil 75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress overgang ¾x22mm af rødgods muffe/muffe, SC-contur
55 kr
Til butik
VIEGA Sanpress overgang ¾x22mm af rødgods muffe/muffe, SC-contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 108465
EAN: 4015211108465
Varenr.: 3343120
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang 22 x 3/4" muffe/muffe rødgods
55 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Overgang Mf/Mf 22X3/4
57,32 kr
Til butik
Sanpress Overgang Mf/Mf 22X3/4 billede

Produktinformation

Kombinationen af rustfrie rør og rødgods fittings er en meget stærk og ideel løsning til både koldt og varmt brugsvand. Sanpress fittings er godkendt til 250 mg/l klorid og testet op til 600 mg/l klorid. Rødgods legeringen ligger i spændingsrækken meget t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211108465
Varenr.: 9119808782673
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress overgang mf/mf 22x3/4
60 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4"
61 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS OVERGANG MF/MF 22X3/4
63,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4"
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
2Proshop DK55 kr94 krKøb
3Billigelogvvs.dk57,32 kr57,32 krKøb
4MaintainIt60 kr60 krKøb
5CompletVVS61 kr61 krKøb
6EL-GROSSISTEN63,95 kr63,95 krKøb
7BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4" i 148 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 22 mm x 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202655 kr1 kr (2%)
5. maj 202654 kr1 kr (2%)
20. apr. 202653 kr1 kr (2%)
17. apr. 202652 kr1 kr (2%)
11. apr. 202651 kr1 kr (2%)
14. feb. 202650 kr1 kr (2%)
7. jan. 202651 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret