Gå til hovedindhold

Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4"

ViegaSanitetEAN: 4015211298081
Pris fra 176 krtil 755 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 579 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 175 kr 29. maj

Sammenlign priser på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4" og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress overgang ¾x28mm af rødgods muffe/muffe, SC-contur
176 kr
Til butik
VIEGA Sanpress overgang ¾x28mm af rødgods muffe/muffe, SC-contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Rødgods fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 298081
EAN: 4015211298081
Varenr.: 3343413
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang 28 x 3/4" muffe/muffe rødgods
176 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4"
176 kr
Til butik
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Viega Sanipress overgang med muffe/muffe 28 mm x 3/4" Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser, koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslu

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28mm x 3/4in
EAN: 4015211298081
Varenr.: 035566339
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4"
185 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4"
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS OVERGANG MF/MF 28X3/4
192,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress overgang mf/mf 28x3/4
210 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress overgangsmuffe 28 mm x 3/4''
755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb
2Proshop DK176 kr215 krKøb
3LavprisVVS176 kr176 krKøb
4BilligVVS DK185 kr185 krKøb
5CompletVVS189 kr189 krKøb
6EL-GROSSISTEN192,49 kr192,49 krKøb
7MaintainIt210 kr210 krKøb
8vvsfittings.dk755 kr755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4" i 154 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/muffe, 28 mm x 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026176 kr1 kr (1%)
29. maj 2026175 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026177 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026175 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026174 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026175 kr6 kr (4%)
2. jan. 2026169 kr2 kr (1%)
1. jan. 2026167 kr2 kr (1%)
31. dec. 2025169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret