Gå til hovedindhold

VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211117603
Pris fra 268 krtil 1.212,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 944,5 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress bøjning 90° 35 Rødgods/blank, 117603
268 kr
Til butik
Viega Sanpress bøjning 90° 35 Rødgods/blank, 117603 billede

Produktinformation

Viega Sanpress bøjning 90° 35 Rødgods/blank, 117603

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 117603
EAN: 4015211117603
Varenr.: 2904576
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm
268 kr
Til butik
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm billede

Produktinformation

Viega Sanipress 35 mm vinkel i 90° til brugsvand med muffe/nippel Egenskaber: Til brugsvand, regnvand, trykluftanlæg, landbrug, industribrug Med SCContur Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning, indstiksende

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35mm
EAN: 4015211117603
Varenr.: 035501035
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur
273 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm
285 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/nippel, 35 mm
289 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS BØJN MF/NP 90GR 35
291,94 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress bøjning 35 mm. 90 °. Med 1 muffe
294 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress bøjn mf/np 90gr 35
321,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress bøjning 35 mm. 90°. Med 1 muffe
1.212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2LavprisVVS268 kr268 krKøb
3CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb
4BilligVVS DK285 kr285 krKøb
5CompletVVS289 kr289 krKøb
6EL-GROSSISTEN291,94 kr291,94 krKøb
7Elvvs.dk294 kr294 krKøb
8MaintainIt321,25 kr321,25 krKøb
9vvsfittings.dk1.212,5 kr1.212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur i 166 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for VIEGA Sanpress bøjning 90 grader 35 mm af rødgods Muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026268 kr7 kr (3%)
6. maj 2026275 kr1 kr (0%)
1. maj 2026274 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026275 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026274 kr5 kr (2%)
7. jan. 2026279 kr7 kr (3%)
2. jan. 2026272 kr4 kr (1%)
1. jan. 2026268 kr4 kr (1%)
31. dec. 2025272 kr4 kr (1%)
21. dec. 2025268 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret