Gå til hovedindhold

Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692001128
Pris fra 278 krtil 379 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 24. maj

Sammenlign priser på Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Column, 700 mm
278 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Column, 700 mm billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1602.0700
EAN: 5707692001128
Varenr.: 2901063
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
ClassicLine Column rist - 700 mm
286 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain rist L700mm Column design. Unidrain 1602
286 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 700 mm, rustfrit stål
299 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 700 mm Column rist til Unidrain rendeafløbsarmatur
317,35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 700 mm, rustfrit stål
339 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rist Column Længde 700 Mm
340,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rist column længde 700 mm
350 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm
353 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain Classicline Column rist 700 mm
355 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 700 mm, rustfrit stål
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK278 kr317 krKøb
2WATTOO.DK286 kr286 krKøb
3Elvvs.dk286 kr286 krKøb
4LavprisVVS299 kr299 krKøb
5EL-GROSSISTEN317,35 kr317,35 krKøb
6CompletVVS339 kr339 krKøb
7Billigelogvvs.dk340,62 kr340,62 krKøb
8MaintainIt350 kr350 krKøb
9CS MEGASTORE DK353 kr392 krKøb
10vvsfittings.dk355 kr355 krKøb
11BilligVVS DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Unidrain rist i 3 mm massiv AISI 304 rustfri stål til ClassicLine ramme - model Column i længde 700 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
28. maj 2026279 kr1 kr (0%)
27. maj 2026280 kr10 kr (4%)
25. maj 2026270 kr1 kr (0%)
24. maj 2026269 kr1 kr (0%)
22. maj 2026270 kr1 kr (0%)
21. maj 2026271 kr1 kr (0%)
20. maj 2026272 kr1 kr (0%)
19. maj 2026273 kr1 kr (0%)
18. maj 2026274 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret