Gå til hovedindhold

UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column.

UnidrainSanitetEAN: 5707692011059
Pris fra 284 krtil 359 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 276 kr 20. apr.

Sammenlign priser på UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Column, 600 mm
284 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Column, 600 mm billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1602.0600
EAN: 5707692011059
Varenr.: 3294754
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
288 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 600 mm, rustfrit stål
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 600 mm, rustfrit stål
315 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CLASSICLINE RIST COLUMN,600MM
315,06 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rist Column Længde 600 Mm
338,12 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rist column længde 600 mm
347,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain Classicline Column rist 600 mm
352,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1602 Column rist, 600 mm, rustfrit stål
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK284 kr323 krKøb
2CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
3LavprisVVS289 kr289 krKøb
4BilligVVS DK315 kr315 krKøb
5EL-GROSSISTEN315,06 kr315,06 krKøb
6Billigelogvvs.dk338,12 kr338,12 krKøb
7MaintainIt347,5 kr347,5 krKøb
8vvsfittings.dk352,5 kr352,5 krKøb
9CompletVVS359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column.

PriceData har fulgt prisen på UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column. i 152 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for UNIDRAIN ClassicLine rist 600mm i rustfrit stål til linjeafløb, med børstet overflade. I design: Column. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026284 kr4 kr (1%)
13. maj 2026288 kr1 kr (0%)
12. maj 2026289 kr5 kr (2%)
26. apr. 2026284 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026283 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026282 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026278 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026281 kr5 kr (2%)
20. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026277 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret