Gå til hovedindhold

Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810177163787
Pris fra 1.543 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.494 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1543 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
1.543 kr
Til butik
Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G6-TURRET-B
EAN: 0810177163787
Varenr.: 1003391790
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 Turret Black
1.636 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret Black
1.744 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret Black billede

Produktinformation

4K 8 MP ved 30 fps opfanger ansigter og nummerplader med høj detaljegrad Indbygget IR og cut-off-filter giver skarpt nattesyn op til 30 m 360° pan og tilt dækker store områder fra ét loft- eller vægbeslag Klassificering af mennesker og køretøjer reducerer falske alarmer og sparer tid PoE og Fast Ethernet forenkler kabelføringen, IP66 og IK04 beskytter udendørs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-G6-TURRET-B
EAN: 0810177163787
Varenr.: 5020056729
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UniFi Protect G6 Turret, 4K, 8.3MP, IP66, PoE, Sort
1.892 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.543 kr1.543 krKøb
2Proshop DK1.636 kr1.636 krKøb
3Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
4WATTOO.DK1.892 kr1.892 krKøb
5Ultrashop1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160 i 110 dage. Laveste pris i perioden er 1.494 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.645 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.549 kr.

Den nuværende pris på 1.543 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti G6 Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.543 kr14 kr (1%)
29. maj 20261.557 kr14 kr (1%)
27. maj 20261.543 kr15 kr (1%)
24. maj 20261.558 kr15 kr (1%)
23. maj 20261.543 kr15 kr (1%)
22. maj 20261.558 kr27 kr (2%)
21. maj 20261.531 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.539 kr45 kr (3%)
19. maj 20261.584 kr45 kr (3%)
18. maj 20261.539 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret