Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810177163398
Pris fra 1.550 krtil 2.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 469 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.519 kr 6. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1550 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G6 Bullet Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160
1.550 kr
Til butik
Ubiquiti G6 Bullet Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G6-Bullet-B
EAN: 0810177163398
Varenr.: 1003393981
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE
1.562 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 Bullet Black
1.636 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G6 Bullet Sort
1.724 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G6 Bullet Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160
1.939 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UniFi Protect G6 Bullet overvågningskamera - sort
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UniFi Protect G6 Bullet overvågningskamera - sort
2.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.550 kr1.550 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.562 kr1.562 krKøb
3Proshop DK1.636 kr1.636 krKøb
4Dustin DK1.724 kr1.810,25 krKøb
5Ultrashop1.939 kr1.939 krKøb
6Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
7Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.490 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.569 kr.

Den nuværende pris på 1.550 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kugle - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.550 kr26 kr (2%)
24. maj 20261.524 kr92 kr (6%)
23. maj 20261.616 kr91 kr (6%)
21. maj 20261.525 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.527 kr63 kr (4%)
18. maj 20261.590 kr13 kr (1%)
17. maj 20261.577 kr29 kr (2%)
16. maj 20261.548 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.556 kr29 kr (2%)
13. maj 20261.527 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret