Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084698815
Pris fra 1.587 krtil 1.899 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.494 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1587 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
1.587 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G6-Turret-W
EAN: 0810084698815
Varenr.: 1003292433
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE
1.610 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 Turret White
1.610 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Protect G6 Turret White
1.744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Ubiquiti G6 Turret - IP66, 4K, inde/ude, loft/væg
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Ubiquiti G6 Turret - IP66, 4K, inde/ude, loft/væg
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
1.879 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Protect G6 Turret
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.587 kr1.587 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.610 kr1.610 krKøb
3Proshop DK1.610 kr1.610 krKøb
4Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
7Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb
8COMTEK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.494 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.698 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.562 kr.

Den nuværende pris på 1.587 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kanontårn - indendørs, udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3864 x 2180 - 4K - fast brændvidde - audio - DC 37 - 57 V / PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.587 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.586 kr21 kr (1%)
28. maj 20261.565 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.573 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.581 kr20 kr (1%)
24. maj 20261.561 kr29 kr (2%)
23. maj 20261.590 kr21 kr (1%)
20. maj 20261.569 kr27 kr (2%)
17. maj 20261.542 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.539 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret