Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810177161493
Pris fra 3.002 krtil 3.659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 657 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3002 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+
3.002 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Kamera udendørs
Farve: 1
Artikel nr.: UVC-G6-PTZ-B
EAN: 0810177161493
Varenr.: 24334072
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G6 PTZ Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
3.003 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 PTZ Black
3.146 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G6 Ptz Black
-0%3.436 kr
Før 3.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UniFi G6 PTZ overvågningskamera 4K - indendørs/udendørs
-23%3.599 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UniFi G6 PTZ overvågningskamera 4K - indendørs/udendørs
-23%3.619 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G6 PTZ Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
3.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.002 kr3.002 krKøb
2CompuMail DK3.003 kr3.003 krKøb
3Proshop DK3.146 kr3.146 krKøb
4Dustin DK3.436 kr3.522,25 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
7Ultrashop3.659 kr3.659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ i 117 dage. Laveste pris i perioden er 3.002 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.681 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.207 kr.

Den nuværende pris på 3.002 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.002 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.014 kr12 kr (0%)
27. maj 20263.026 kr11 kr (0%)
26. maj 20263.015 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.027 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.039 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.050 kr35 kr (1%)
22. maj 20263.015 kr11 kr (0%)
21. maj 20263.026 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.027 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret