Gå til hovedindhold

Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084698808
Pris fra 2.232 krtil 2.561 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.999 kr 26. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2232 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160
2.232 kr
Til butik
Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Protect G6 - Netværksovervågningskamera - kuppel - indendørs, udendørs - vandal-/vejr-/misbrugssikker - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - DC 37 - 57 V / PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G6-Dome-W
EAN: 0810084698808
Varenr.: 1003476442
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 Dome White
2.313 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Ubiquiti G6 Dome 4K IP, indendørs/udendørs
-17%2.399 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera Ubiquiti G6 Dome 4K IP, indendørs/udendørs billede

Produktinformation

Ubiquiti G6 Dome. Type: IP-sikkerhedskamera, Understøttet placering: Indendørs & udendørs, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Monteringstype: Loft/væg, Produktfarve: Hvid, Formfaktor: Kuppel. Objektivets synsvinkel, vandret: 109.9°, Objektivets synsvinkel, lodret: 56.7°, Objektivets synsvinkel, diagonal: 134.1°. Optisk sensorstørrelse: 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8"). Nattesyn, afstand: 30 m, LED type: IRPræstationForbindelsesteknologi: LedningsførtIndbygget processer: JaInfrarød (IR) cut-off filter: JaProcessormodel: ARM Cortex-A53Type: IP-sikkerhedskameraUnderstøttet placering: Indendørs & udendørsDesignBeskyttelsesfunktioner: Beskyttet mod manipulation, HærværkssikretFormfaktor: KuppelHusmateriale: Aluminium, Polykarbonat (PC)IK kode: IK10Kode for international beskyttelse (IP): IP66LED-indikatorer: JaMonteringstype: Loft/vægProduktfarve: HvidVandafvisende: JaKameraObjektivets synsvinkel, diagonal: 134.1°Objektivets synsvinkel, lodret: 56.7°Objektivets synsvinkel, vandret: 109.9°BilledsensorOptisk sensorstørrelse: 254 / 18 mm (1 / 1.8")NattesynLED type: IRNattesyn: JaNattesyn, afstand: 30 m

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.19g
EAN: 0810084698808
Varenr.: 1837290
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Ubiquiti G6 Dome 4K IP, indendørs/udendørs
-17%2.419 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160
2.419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti G6 Dome White
-0%2.561 kr
Før 2.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.232 kr2.232 krKøb
2Proshop DK2.313 kr2.313 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb
5Ultrashop2.419 kr2.419 krKøb
6Dustin DK2.561 kr2.647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.999 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 2.561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.338 kr.

Den nuværende pris på 2.232 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti G6 Dome Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.232 kr233 kr (12%)
26. maj 20261.999 kr100 kr (5%)
24. maj 20262.099 kr100 kr (5%)
21. maj 20261.999 kr233 kr (10%)
10. maj 20262.232 kr32 kr (1%)
9. maj 20262.264 kr44 kr (2%)
7. maj 20262.220 kr52 kr (2%)
6. maj 20262.272 kr35 kr (2%)
4. maj 20262.307 kr13 kr (1%)
3. maj 20262.320 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret