Gå til hovedindhold

Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818322196
Pris fra 1.416 krtil 1.839 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 423 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1416 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink WH68 Trådløs Høretelefoner Sort
1.416 kr
Til butik
Yealink WH68 Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink WH68 - Headset - på øret - DECT / Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208655
EAN: 6938818322196
Varenr.: 1003354030
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink WH68 ANC Teams incl. base
-4%1.636 kr
Før 1.701 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst headset til arbejde og møderYealink WH68 ANC er et trådløst headset med komfortabelt over‑øre design og en medfølgende bordbase, der gør det nemt at styre opkald og parkere headsettet, når du ikke bruger det. Det er ideelt til kontor, hjemmearbejde og online møder, hvor du vil have frihed til at bevæge dig og et ryddeligt skrivebord.Optimeret til Microsoft TeamsHeadsettet er designet til brug med Microsoft Teams, så du kan hoppe direkte ind i møder og opkald fra basen. Tydelige statusikoner på basen gør betjeningen enkel i en travl arbejdsdag.Komfort og fokuseret lydWH68 har ANC (aktiv støjreduktion), så du kan holde fokus, når omgivelserne larmer. Den bløde hovedbøjle og ørepuder sikrer behagelig pasform gennem hele dagen, og mikrofonarmen giver klar stemme i samtaler.Produkttype: Trådløst on-ear/over-ear headset med baseFunktioner: ANC (aktiv støjreduktion)Optimering: Microsoft TeamsBetjening: Base med opkalds- og statusknapperBrand: Yealink...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 1.08g
EAN: 6938818322196
Varenr.: 1975320
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink WH68 ANC Teams incl. base
1.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.416 kr1.416 krKøb
2Proshop DK1.636 kr1.636 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5Ultrashop1.839 kr1.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.342 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 1.701 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.477 kr.

Den nuværende pris på 1.416 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Trådløst headset Yealink WH68 ANC med base - Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.416 kr34 kr (2%)
3. maj 20261.450 kr8 kr (1%)
19. apr. 20261.442 kr7 kr (0%)
13. apr. 20261.435 kr7 kr (0%)
9. apr. 20261.442 kr7 kr (0%)
24. feb. 20261.435 kr258 kr (15%)
23. feb. 20261.693 kr290 kr (21%)
26. jan. 20261.403 kr298 kr (18%)
25. jan. 20261.701 kr62 kr (4%)
24. jan. 20261.639 kr297 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret