Gå til hovedindhold

Trådløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818321823
Pris fra 672 krtil 889 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 648 kr 3. mar.

Sammenlign priser på TrÃ¥dløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 672 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink BH70 Mono Trådløs Høretelefoner Sort
672 kr
Til butik
Yealink BH70 Mono Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink BH70 Mono - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter, USB-C via Bluetooth adapter - sort - Optimeret til UC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208706
EAN: 6938818321823
Varenr.: 1002766033
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink BH70 Mono UC USB-C/A
788 kr
Til butik
Yealink BH70 Mono UC USB-C/A billede

Produktinformation

Yealink BH70 er et trådløst Bluetooth-headset på indgangsniveau, der er designet til at give en fordybende arbejdsoplevelse i alle scenarier, så du nemt kan holde fokus og være produktiv. - Dual Noise-cancellation Microphones - Brilliant Audio Performance - Lightweight and Ergonomic Design - Busylight for Fewer Interruptions - Adaptive EQ - Memory Foam for All-day Comfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208706
EAN: 6938818321823
Varenr.: 3326975
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A
-3%869 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A billede

Produktinformation

Komfortabelt trådløst headset til arbejde og opkaldYealink BH70 Mono UC er et let og behageligt trådløst headset til professionelle samtaler på kontoret eller i hjemmearbejdet. Det monaurale design holder dig forbundet med omgivelserne, mens den fleksible mikrofonbom og tre indbyggede mikrofoner med støjreduktion sikrer klar stemme på møder og opkald. Den lange driftstid giver ro i en travl arbejdsdag.Fordele ved Yealink BH70 til kontor/CallcenterHeadsettet forbinder trådløst via Bluetooth 5,2 og kan huske op til 8 enheder samt være forbundet til 2 enheder samtidigt - perfekt når du skifter mellem mobil og computer. De intuitive on‑ear knapper giver hurtig styring af lydstyrke, afspil/pause og besvare/afslut opkald. Medfølgende USB‑C/A modtager giver fleksibel tilslutning til både nyere og ældre computere.Anbefalet brug: Kontor/CallcenterBærestil: Hovedbøjle, monauralt (ét øre)Forbindelse: Bluetooth 5,2, trådløs rækkevidde 50 mSamtidig tilslutning: Op til 2 enheder, husker 8 enhederKontrol: On‑ear knapper (Lydstyrke ±, Afspil/Pause, Besvar/afslut)Mikrofon: Boom, 3 MEMS, frekvens 100–8.000 Hz, følsomhed −14 dB, støjreduktionHøjttaler: Supraaural, driver 3,5 cm, frekvens 20–20.000 Hz, max input 30 mW, følsomhed 117 dBBatteritid: Op til 43 t afspilning / 35 t taleOpladning: Indbygget batteri, opladningstid ca. 1,5 timeVægt: 91 gDriftstemp.: −10 – 45 °C, Opbevaring: −30 – 70 °CPakken indeholder: Hurtig startvejledning og modtagerUSB-tilslutning: USB Type‑C / USB Type‑ALED‑indikatorer: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.45g
EAN: 6938818321823
Varenr.: 1933895
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A
-3%889 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TrÃ¥dløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK672 kr672 krKøb
2Proshop DK788 kr788 krKøb
3Boligcenter DK869 kr869 krKøb
4Vivas DK889 kr968 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A

PriceData har fulgt prisen på TrÃ¥dløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 594 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 751 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 672 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for TrÃ¥dløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for TrÃ¥dløst headset Yealink BH70 Mono UC med USB‑C/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026672 kr1 kr (0%)
22. maj 2026673 kr5 kr (1%)
16. maj 2026678 kr1 kr (0%)
14. maj 2026677 kr1 kr (0%)
13. maj 2026678 kr4 kr (1%)
12. maj 2026674 kr2 kr (0%)
10. maj 2026672 kr1 kr (0%)
8. maj 2026673 kr2 kr (0%)
7. maj 2026675 kr3 kr (0%)
6. maj 2026678 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret