Gå til hovedindhold

Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818320390
Pris fra 880 krtil 1.374 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 869 kr 10. maj

Sammenlign priser på Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 880 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink BH74 Teams Trådløs Høretelefoner Sort
880 kr
Til butik
Yealink BH74 Teams Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink BH74 Teams - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - med opladningsstander - Certified for Microsoft Teams, UC-certificeret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208682
EAN: 6938818320390
Varenr.: 1002812203
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink BH74 with Stand Teams USB-C/A
903 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A
-8%1.109 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst headset til arbejdeYealink BH74 er et elegant, binauralt kontorheadset designet til professionelle samtaler og videomøder. Den medfølgende ladestand holder headsettet klar på skrivebordet, mens Bluetooth 5,3 giver stabil, trådløs forbindelse. Med aktiv støjreduktion (ANC) i ørekopperne og en boom-mikrofon med mute får du ro til at fokusere - ideelt til kontor og callcenter.Komfort og kontrol hele dagenBH74 har on-ear betjening med knapper til volumen, opkaldsafvisning, ANC og mute, så du hurtigt styrer møder og musik. LED-indikatorer giver tydelig status. Den lette konstruktion på 162 g og hovedbøjle med supraaurale puder gør det behageligt at bruge i lange perioder, understøttet af op til 32 timers taletid og op til 65 timers afspilning med ANC aktiveret. Opladning tager ca. 1,5 time.Anbefalet brug: Kontor/CallcenterBærestil: Hovedbøjle, binauralBluetooth: 5,3Tilslutning: Trådløs, USB Type‑C / USB Type‑ARækkevidde trådløs: 50 mBetjening: Knapper på ørekopFunktioner: ANC, mute, LED-indikatorerMikrofon: Boom, mikrofon-muteDriverenhed: 3 cmØrekobling: SupraauralTaletid: 32 hStandby: 480 hKontinuerlig afspilning (ANC tændt): 65 hOpladningstid: 1,5 hInkluderer: Ladestand, quick start guideFarve: SortMål: H × B × D: 5,6 × 18,1 × 20,3 cmVægt: 162 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.81g
EAN: 6938818320390
Varenr.: 1904187
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A
-8%1.129 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Bh74 Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
1.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK880 kr880 krKøb
2Proshop DK903 kr942 krKøb
3Boligcenter DK1.109 kr1.109 krKøb
4Vivas DK1.129 kr1.208 krKøb
5Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 884 kr.

Den nuværende pris på 880 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Trådløst headset Yealink BH74 med ladestand - Teams USB‑C/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026880 kr3 kr (0%)
25. maj 2026877 kr20 kr (2%)
17. maj 2026897 kr8 kr (1%)
15. maj 2026889 kr7 kr (1%)
13. maj 2026896 kr22 kr (3%)
12. maj 2026874 kr5 kr (1%)
10. maj 2026869 kr5 kr (1%)
9. maj 2026874 kr24 kr (3%)
8. maj 2026898 kr6 kr (1%)
7. maj 2026904 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret