Gå til hovedindhold

Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818321793
Pris fra 712 krtil 939 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 682 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 712 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams
712 kr
Til butik
Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams billede

Produktspecifikationer

Mærke: YEALINK
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 1208703
EAN: 6938818321793
Varenr.: 21740920
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink BH70 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
713 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink BH70 Dual Teams USB-C/A
-11%867 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yealink BH70 Dual Teams USB-C/A billede

Produktinformation

Yealink BH70 er et trådløst Bluetooth-headset på indgangsniveau, der er designet til at give en fordybende arbejdsoplevelse i alle scenarier, så du nemt kan holde fokus og være produktiv. - Dual Noise-cancellation Microphones - Brilliant Audio Performance - Lightweight and Ergonomic Design - Busylight for Fewer Interruptions - Adaptive EQ - Memory Foam for All-day Comfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208703
EAN: 6938818321793
Varenr.: 3326971
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Bh70 Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink BH70 Dual Teams USB‑C/A
-6%919 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink BH70 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink BH70 Dual Teams USB‑C/A
-6%939 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK712 kr751 krKøb
2CompuMail DK713 kr713 krKøb
3Proshop DK867 kr867 krKøb
4Dustin DK874 kr960,25 krKøb
5Boligcenter DK919 kr919 krKøb
6Ultrashop919 kr919 krKøb
7Vivas DK939 kr1.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams i 186 dage. Laveste pris i perioden er 682 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 812 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 732 kr.

Den nuværende pris på 712 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026712 kr28 kr (4%)
27. maj 2026740 kr13 kr (2%)
26. maj 2026753 kr1 kr (0%)
23. maj 2026754 kr10 kr (1%)
22. maj 2026744 kr19 kr (3%)
20. maj 2026725 kr7 kr (1%)
19. maj 2026718 kr1 kr (0%)
18. maj 2026717 kr8 kr (1%)
17. maj 2026725 kr1 kr (0%)
16. maj 2026724 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret