Gå til hovedindhold

Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818321816
Pris fra 644 krtil 1.061 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 417 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 585 kr 22. maj

Sammenlign priser på Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 644 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink BH70 Mono Trådløs Høretelefoner Sort
644 kr
Til butik
Yealink BH70 Mono Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink BH70 Mono - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208705
EAN: 6938818321816
Varenr.: 1002766032
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink BH70 Mono Teams USB-C/A
683 kr
Til butik
Yealink BH70 Mono Teams USB-C/A billede

Produktinformation

Yealink BH70 er et trådløst Bluetooth-headset på indgangsniveau, der er designet til at give en fordybende arbejdsoplevelse i alle scenarier, så du nemt kan holde fokus og være produktiv. - Dual Noise-cancellation Microphones - Brilliant Audio Performance - Lightweight and Ergonomic Design - Busylight for Fewer Interruptions - Adaptive EQ - Memory Foam for All-day Comfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208705
EAN: 6938818321816
Varenr.: 3326974
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A
-4%819 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst headset til arbejdeYealink BH70 Mono er et let og komfortabelt trådløst headset til kontor og callcenter, designet til klare samtaler og effektivt arbejde. Det monaurale design holder det ene øre frit, så du kan være opmærksom på omgivelserne, mens den justerbare bøjlemikrofon med støjreduktion sikrer tydelig stemme i møder og opkald. Med lang batteritid er du produktiv hele dagen - og Teams-knappen giver hurtig kontrol i samarbejdsværktøjer.Alsidig tilslutning og nem betjeningHeadsettet forbinder via Bluetooth 5,2 med op til to enheder samtidig og husker op til otte parringer. Den medfølgende modtager og USB-C/A-tilslutning giver fleksibilitet på både pc og mobil. On-ear knapper gør det nemt at styre afspilning, lydstyrke og opkald, og LED-indikatorer giver tydelig status. Komfortable ørepuder i on-ear-stil sikrer behagelig brug i lange sessioner.Anbefalet brug: Kontor/CallcenterBærestil: Hovedbøjle, monaural (én ørekop)Tilslutning: Bluetooth 5,2, trådløs rækkevidde 50 mSamtidig tilslutning: Op til 2 enheder, husker 8USB-tilslutning: USB Type‑C / USB Type‑ABetjening: On-ear knapper (Play/Pause, Besvar/afslut, Lydstyrke ±)Mikrofon: Boom, 3 MEMS, støjreducerendeMikrofonfrekvens: 100 – 8.000 Hz, følsomhed −14 dBHovedtelefonfrekvens: 20 – 20.000 Hz, følsomhed 117 dBDriver: 3,5 cm, maks. indgangseffekt 30 mWBatteritid: Taletid 35 t, musik 43 tOpladningstid: 1,5 time (90 min)Vægt: 91 gDriftstemperatur: −10 – 45 °C; Opbevaring: −30 – 70 °CKompatibilitet: Windows, macOS, iOS, AndroidIndhold: Modtager og quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.44g
EAN: 6938818321816
Varenr.: 1924407
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink BH70 Mono Trådløs Høretelefoner Sort
829 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A
-3%839 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Bh70 Mono Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK644 kr644 krKøb
2Proshop DK683 kr683 krKøb
3Boligcenter DK819 kr819 krKøb
4Ultrashop829 kr829 krKøb
5Vivas DK839 kr918 krKøb
6Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A i 144 dage. Laveste pris i perioden er 585 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 757 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 676 kr.

Den nuværende pris på 644 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Trådløst headset til kontor - Yealink BH70 Mono Teams USB‑C/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026644 kr59 kr (10%)
22. maj 2026585 kr13 kr (2%)
15. maj 2026598 kr12 kr (2%)
8. maj 2026610 kr18 kr (3%)
30. apr. 2026628 kr14 kr (2%)
29. apr. 2026642 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026643 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026637 kr6 kr (1%)
26. apr. 2026643 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026637 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret