Gå til hovedindhold

Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818319585
Pris fra 1.165 krtil 1.559 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 394 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1165 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink WH64 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
1.165 kr
Til butik
Yealink WH64 Dual Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink WH64 Workstation Dual - Headset - på øret - DECT / Bluetooth - trådløs - Optimeret til UC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208673
EAN: 6938818319585
Varenr.: 1002273056
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink WH64 Dual UC
-2%1.248 kr
Før 1.278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yealink WH64 Dual UC billede

Produktinformation

Med Yealink WH64 behøver du ikke at bekymre dig om begrænsningen af basen og holde din mobiltelefon tilsluttet med indbygget headset med dobbelt trådløs teknologi. - DECT & Bluetooth Hybrid Wireless Technology - 3-mic Noise Cancellation/Acoustic Shield Technology 2.0 - Play & Plug for Mainstream IP Phones - All-day Wearing Comfort - DECT Range up to 150m/494feet - Multi-devices Connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208673
EAN: 6938818319585
Varenr.: 3326958
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink WH64 Dual UC
-4%1.439 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset Yealink WH64 Dual UC billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefoner til arbejdeYealink WH64 Dual UC er et binauralt trådløst headset designet til produktive arbejdsdage på kontoret eller i callcenteret. Med komfortable ørepuder og en diskret mikrofonarm får du fokuserede samtaler og klar lyd i begge ører, så du kan arbejde uforstyrret.Nem styring og klar statusHeadsettet har on-ear betjening med knapper til lydstyrke og styring af spor, samt tænd/sluk. LED‑indikatorer giver tydelige statuslys, og Plug and Play gør det hurtigt at komme i gang på både Windows og Mac. WH64 er sort og lavet til daglig brug i professionelle miljøer.Anbefalet brug: Kontor/CallcenterHeadset-type: BinauraltTilslutning: DECTBetjeningsenhed: On-ear med knapperFunktioner: Plug and Play, LED-indikatorer, tænd/slukLydstyring: KnapKompatibilitet: Windows og MacFarve: SortProdukttype: Headset...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 1.02g
EAN: 6938818319585
Varenr.: 1933874
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink WH64 Dual UC
-4%1.459 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Wh64 Stereo Usb-c Uc Sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink WH64 DECT-Wireless
1.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.165 kr1.165 krKøb
2Proshop DK1.248 kr1.248 krKøb
3Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
4Vivas DK1.459 kr1.538 krKøb
5Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
6Ultrashop1.559 kr1.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort

PriceData har fulgt prisen på Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.165 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.198 kr.

Den nuværende pris på 1.165 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Yealink WH64 Dual UC Trådløs Hovedtelefoner Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.165 kr14 kr (1%)
13. maj 20261.179 kr11 kr (1%)
30. apr. 20261.168 kr14 kr (1%)
2. apr. 20261.182 kr3 kr (0%)
12. mar. 20261.185 kr4 kr (0%)
6. mar. 20261.189 kr7 kr (1%)
1. mar. 20261.182 kr7 kr (1%)
28. feb. 20261.175 kr6 kr (1%)
27. feb. 20261.181 kr6 kr (1%)
26. feb. 20261.187 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret