Gå til hovedindhold

Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818319547
Pris fra 909 krtil 1.169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 847 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink WH64 Hybrid Dual Teams
909 kr
Til butik
Yealink WH64 Hybrid Dual Teams billede

Produktinformation

Yealink WH64 Hybrid er designet til fleksibelt hybridarbejde med integrerede DECT- og Bluetooth-tilstande. - DECT & Bluetooth Hybrid Wireless Technology - Acoustic Shield Technology 2.0 - All-Day-Wearing Comfort - Up to 150 Meters Wireless Range - All-day Battery Life - UC-certification...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208685
EAN: 6938818319547
Varenr.: 3326960
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink WH64 Hybrid Dual Trådløs Høretelefoner Sort
970 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Wh64 Hybrid Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
1.099 kr
Til butik
Yealink Wh64 Hybrid Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort billede

Produktinformation

Certificeret til Microsoft Teams, opkaldskontrol med ét tryk til møder Bluetooth 5.2 og USB-A-dongle giver fleksible trådløse forbindelser Op til 16 t taletid med 1,5 t hurtigopladning, minimal nedetid Trebom-mikrofon og mute-knap sikrer klar stemmegengivelse On-ear-knapper, LED-indikatorer og plug-and-play gør opsætningen nem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 1208685
EAN: 6938818319547
Varenr.: 5020023292
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort
-4%1.149 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort
-4%1.169 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK909 kr948 krKøb
2CompuMail DK970 kr970 krKøb
3Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
4Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
5Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 846 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 882 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Trådløst headset til kontor - Yealink WH64 Hybrid Dual Teams, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026909 kr6 kr (1%)
29. maj 2026903 kr7 kr (1%)
27. maj 2026896 kr7 kr (1%)
26. maj 2026903 kr14 kr (2%)
25. maj 2026889 kr20 kr (2%)
24. maj 2026909 kr6 kr (1%)
23. maj 2026903 kr6 kr (1%)
20. maj 2026909 kr13 kr (1%)
17. maj 2026896 kr7 kr (1%)
15. maj 2026903 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret