Gå til hovedindhold

Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818319592
Pris fra 1.043 krtil 1.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1043 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink WH64 Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.043 kr
Til butik
Yealink WH64 Mono Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink WH64 Workstation Mono - Headset - på øret - DECT / Bluetooth - trådløs - Optimeret til UC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208672
EAN: 6938818319592
Varenr.: 1002273055
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink WH64 Mono UC
1.100 kr
Til butik
Yealink WH64 Mono UC billede

Produktinformation

Med Yealink WH64 behøver du ikke at bekymre dig om begrænsningen af basen og holde din mobiltelefon tilsluttet med indbygget headset med dobbelt trådløs teknologi. - DECT & Bluetooth Hybrid Wireless Technology - 3-mic Noise Cancellation/Acoustic Shield Technology 2.0 - Play & Plug for Mainstream IP Phones - All-day Wearing Comfort - DECT Range up to 150m/495feet - Multi-devices Connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208672
EAN: 6938818319592
Varenr.: 3326957
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base
-4%1.299 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst headset til kontorYealink WH64 Mono UC er et let og behageligt trådløst headset til professionelle samtaler i kontor og callcenter. Den monaurale, hovedbårne løsning giver dig frihed til at holde øje med omgivelserne, mens du har klar lyd i øret. Med den medfølgende base kan du styre opkald, se LED-status og have et fast sted at oplade headsettet.Design og brugHeadsettet har on-ear betjening med knapper til lydstyrke og tænd/sluk, samt mikrofon på boom med mute. Bluetooth 5,2 og DECT-forbindelse giver stabil trådløs brug, og rækkevidden er op til 150 m. Det vejer kun 92 g, så det er nemt at bruge hele dagen. Headsettet fungerer med både Windows og Mac og er Plug and Play for hurtig opsætning.Produkttype: Headset (monauralt)Bæremåde: Hovedbøjle, supraauralTrådløs teknologi: Bluetooth 5,2 og DECTRækkevidde: Op til 150 mUSB-forbindelse: USB-CBetjening: Knapper, on-ear kontrolLED-indikatorer: JaMikrofon: Boom, 3 mikrofoner, muteHovedtelefonfrekvens: 20 – 20.000 HzDriverenhed: 3 cmBatteritid standby: 157 tOpladningstid: 1,5 tStrøm: Genopladeligt, indbygget batteriVægt: 92 gKompatibilitet: Windows og MacPakkens indhold: Headset, base, quick start guidePakkemål: 19,2 × 23,8 × 9,95 cm (B × D × H)...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.96g
EAN: 6938818319592
Varenr.: 1975596
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base
-4%1.319 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink WH64 DECT-Wireless
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.043 kr1.043 krKøb
2Proshop DK1.100 kr1.100 krKøb
3Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
4Vivas DK1.319 kr1.398 krKøb
5Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.043 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.096 kr.

Den nuværende pris på 1.043 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Trådløst headset Yealink WH64 Mono UC med base de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.043 kr4 kr (0%)
24. apr. 20261.047 kr5 kr (0%)
22. apr. 20261.052 kr13 kr (1%)
13. apr. 20261.065 kr5 kr (0%)
31. mar. 20261.070 kr3 kr (0%)
25. mar. 20261.073 kr16 kr (1%)
4. mar. 20261.089 kr15 kr (1%)
1. mar. 20261.104 kr6 kr (1%)
28. feb. 20261.110 kr6 kr (1%)
27. feb. 20261.104 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret